Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Початок: доленосна аварія і нещасна любов
<p style="text-align: justify;">Життя Марії Синіциної перекинулося з ніг на голову, коли у неї виявили рак у термінальній стадії. На що буде схожа її життя тепер? Нескінченна хімія, лікарні, ліки? Або це - шанс змінити все?</p><p style="text-align: justify;">Будні головної героїні серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/spisok-zhelaniy">Список бажань</a> 1 серія ефір СТБ від 23.12.2019 мало схожі на казку. Їй 32 роки, але вона все ще живе з мамою. Уже 10 років працює в турфірмі, де її не цінують ні як людину, ні як працівника.</p><p style="text-align: justify;">А ще вона вічно потрапляє в неприємності. То проспить важливу зустріч, то з салону заберуть машину для важливого клієнта фірми. Маша потрапляє в аварію, а ще - безнадійно закохується. Здається, на її голову звалилися всі тридцять три нещастя! Дивіться в серіалі Список бажань 1 серія, які негаразди довелося пережити бідній Марійці Синіциній.</p><p style="text-align: justify;">Неприємності продовжують сипатися одна за одною. Марію приставили особистим гідом для ексцентричної зірки - маестро Єрохіна. Чоловік з першого погляду не злюбив дівчину, та ще й звинуватив її в крадіжці. Дивіться в серіалі Список бажань 1 серія, ніж це обернулося для героїні.</p><p style="text-align: justify;">Дівчина не розуміє, за що доля так до неї несправедлива. Вона працює без відпусток і відгулів, практично без вихідних. Через роботу вона навіть потрапляє в аварію! На щастя для Марії, обійшлося без пошкоджень.</p><p style="text-align: justify;">Аварія виявилася, можна сказати, доленосною. Лікарем Маріх виявився старий шкільний товариш на прізвисько Пушкін. Марійка зраділа старому знайомому, а ось він, чомусь, не дуже... Що сталося між дівчиною і її лікарем в минулому? Дізнайтеся в продовженні серіалу Список бажань!</p><p style="text-align: justify;">На жаль, Пушкін приніс Марії погані новини: на жовчному міхурі дівчини виявили злоякісне утворення...</p><p style="text-align: justify;">Що зробила Маша після того, як дізналася про своє смертельне захворювання? Дивіться прямо зараз в серіалі Список бажань 1 серія ефір СТБ від 23.12.2019 на сайті Teleportal.ua!</p>

Початок: доленосна аварія і нещасна любов

Початок: доленосна аварія і нещасна любов

Життя Марії Синіциної перекинулося з ніг на голову, коли у неї виявили рак у термінальній стадії. На що буде схожа її життя тепер? Нескінченна хімія, лікарні, ліки? Або це - шанс змінити все?

Будні головної героїні серіалу Список бажань 1 серія ефір СТБ від 23.12.2019 мало схожі на казку. Їй 32 роки, але вона все ще живе з мамою. Уже 10 років працює в турфірмі, де її не цінують ні як людину, ні як працівника.

А ще вона вічно потрапляє в неприємності. То проспить важливу зустріч, то з салону заберуть машину для важливого клієнта фірми. Маша потрапляє в аварію, а ще - безнадійно закохується. Здається, на її голову звалилися всі тридцять три нещастя! Дивіться в серіалі Список бажань 1 серія, які негаразди довелося пережити бідній Марійці Синіциній.

Неприємності продовжують сипатися одна за одною. Марію приставили особистим гідом для ексцентричної зірки - маестро Єрохіна. Чоловік з першого погляду не злюбив дівчину, та ще й звинуватив її в крадіжці. Дивіться в серіалі Список бажань 1 серія, ніж це обернулося для героїні.

Дівчина не розуміє, за що доля так до неї несправедлива. Вона працює без відпусток і відгулів, практично без вихідних. Через роботу вона навіть потрапляє в аварію! На щастя для Марії, обійшлося без пошкоджень.

Аварія виявилася, можна сказати, доленосною. Лікарем Маріх виявився старий шкільний товариш на прізвисько Пушкін. Марійка зраділа старому знайомому, а ось він, чомусь, не дуже... Що сталося між дівчиною і її лікарем в минулому? Дізнайтеся в продовженні серіалу Список бажань!

На жаль, Пушкін приніс Марії погані новини: на жовчному міхурі дівчини виявили злоякісне утворення...

Що зробила Маша після того, як дізналася про своє смертельне захворювання? Дивіться прямо зараз в серіалі Список бажань 1 серія ефір СТБ від 23.12.2019 на сайті Teleportal.ua!