Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маша влаштовує екскурсію для Олексія і знову потрапляє в лікарню
<p style="text-align: justify;"><strong>Після того, як Маша дізналася про свій смертельний діагноз, вона вирішила жити на повну котушку, отримуючи задоволення від кожного моменту. Але одна зустріч змінила все.</strong></p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/spisok-zhelaniy">Список бажань</a> 2 серія ефір СТБ від 23.12.2019 головна героїня поїхала на гірськолижний курорт, щоб відволіктися від страшної новини, яка звалилася на неї, як сніг на голову. Там вона несподівано зустріла Олексія – чоловіка своєї мрії і за сумісництвом свого колишнього шефа. На щастя, він поняття не має про те, хто така Марія, і навіть приймає її за екскурсовода. Марійка хапається за таку можливість. Вона вирішила влаштувати йому незабутній день... Який – дивіться в серіалі Список бажань 2 серія.</p><p style="text-align: justify;">Олексій виявився людиною з непростим характером. Які б розваги не придумувала для нього Марійка – катання на собачій упряжці, купання у гарячих джерелах – йому все не подобається. Проте, Синіцина все більше і більше закохується в неприступної чоловіка...</p><p style="text-align: justify;">Олексію не сподобалися розваги Марії, тому він вирішив вчинити по-своєму і потягнув її на гірськолижну трасу. Одна біда – Синіцина з самого дитинства до тремтіння боїться кататися на лижах. Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія, як Олексій допоміг їй подолати цей страх.</p><p style="text-align: justify;">Молоді люди так захопилися катанням на лижах, що зовсім забули про час. Коли вони схаменулися, трасу вже закрили... На довершення всього, почався сніговий буран! Кажуть, спільно пережиті труднощі зближують. Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія, як негода допомогла розвинутися почуттям Марійки.</p><p style="text-align: justify;">Та тільки не даремно вона тішить себе надією? Адже Олексій вже планує весілля з іншого – з дочкою власника великого фонду... Дізнайтеся подробиці в серіалі Список бажань 2 серія.</p><p style="text-align: justify;">Коли Марія повернулася додому, їй стало дуже погано. Але тепер вона не хоче помирати. Нова любов повернула їй смак до життя... Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія на сайті Teleportal.ua, як життя головної героїні знову круто змінилася.</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/spisok-zhelaniy/2018/vypusk-1">Список бажань 1 серія</a>.</p>

Маша влаштовує екскурсію для Олексія і знову потрапляє в лікарню

Маша влаштовує екскурсію для Олексія і знову потрапляє в лікарню

Після того, як Маша дізналася про свій смертельний діагноз, вона вирішила жити на повну котушку, отримуючи задоволення від кожного моменту. Але одна зустріч змінила все.

У серіалі Список бажань 2 серія ефір СТБ від 23.12.2019 головна героїня поїхала на гірськолижний курорт, щоб відволіктися від страшної новини, яка звалилася на неї, як сніг на голову. Там вона несподівано зустріла Олексія – чоловіка своєї мрії і за сумісництвом свого колишнього шефа. На щастя, він поняття не має про те, хто така Марія, і навіть приймає її за екскурсовода. Марійка хапається за таку можливість. Вона вирішила влаштувати йому незабутній день... Який – дивіться в серіалі Список бажань 2 серія.

Олексій виявився людиною з непростим характером. Які б розваги не придумувала для нього Марійка – катання на собачій упряжці, купання у гарячих джерелах – йому все не подобається. Проте, Синіцина все більше і більше закохується в неприступної чоловіка...

Олексію не сподобалися розваги Марії, тому він вирішив вчинити по-своєму і потягнув її на гірськолижну трасу. Одна біда – Синіцина з самого дитинства до тремтіння боїться кататися на лижах. Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія, як Олексій допоміг їй подолати цей страх.

Молоді люди так захопилися катанням на лижах, що зовсім забули про час. Коли вони схаменулися, трасу вже закрили... На довершення всього, почався сніговий буран! Кажуть, спільно пережиті труднощі зближують. Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія, як негода допомогла розвинутися почуттям Марійки.

Та тільки не даремно вона тішить себе надією? Адже Олексій вже планує весілля з іншого – з дочкою власника великого фонду... Дізнайтеся подробиці в серіалі Список бажань 2 серія.

Коли Марія повернулася додому, їй стало дуже погано. Але тепер вона не хоче помирати. Нова любов повернула їй смак до життя... Дивіться в серіалі Список бажань 2 серія на сайті Teleportal.ua, як життя головної героїні знову круто змінилася.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Список бажань 1 серія.