Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маша потрапляє на концерт Pianoboy і танцює танго
<p style="text-align: justify;">Марія погодилася на експериментальне лікування. Вона пам'ятає, як мучився її батько, поки боровся з тим же захворюванням. Але заради любові вона готова на все...</p><p style="text-align: justify;"><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/spisok-zhelaniy">Список бажань</a> 3 серія ефір СТБ від 23.12.2019 вирішила боротися з раком. Вона почала проходити експериментальне лікування, яке їй прописав її лікар і за сумісництвом старий друг Микита на прізвисько Пушкін.</strong></p><p style="text-align: justify;">Здається, у житті Марії Синіциної знову з'явилася надія! Вона навіть вирішила взяти участь у розіграші квитків на концерт Дмитра Шурова. Несподівано для себе Маша виграла. Дивіться в серіалі Список бажань 3 серія, як смертельно хвора дівчина відправилася на концерт мрії.</p><p style="text-align: justify;">Звичайно, в житті Маші не все так безхмарно. Вона мріяла піти на концерт з Олексієм, але несподівано дізналася неприємну правду про нього... Замість цього вона запросила Микиту. Маша вважає свого лікаря чудовим другом, але що відчуває сам Пушкін? Дивіться в мелодрамі Список бажань 3 серія.</p><p style="text-align: justify;">Крім того, Марійці доводиться приховувати свій стан від матері. Найменше всього на світі Маша хоче, щоб мама знову проходила через це пекло – втрату рідної людини після довгої важкої хвороби... Мама починає хвилюватися через худий і блідий вигляд дочки. До того ж, вона побачила сліди від ін'єкцій на руках дівчини... Не пропустіть справжню сімейну драму в серіалі Список бажань 3 серія!</p><p style="text-align: justify;">Кажуть, що незамінних людей не буває. Особливо цю фразочку любив повторювати начальник Маші. Але коли у фірми почалися проблеми, з'ясувалося, що без «некомпетентної і безвідповідальної» Синіциної не обійтися. Дивіться в серіалі Список бажань 3 серія, як восторжествувала справедливість!</p><p style="text-align: justify;">Але Машу вже не хвилюють гроші. Вона хоче навчитися танцювати танго і стрибнути з парашутом. В якості компенсації за свою допомогу фірмі вона попросила лише одну річ – партнера для відпрацювання танцю... А що сталося потім – дивіться в серіалі Список бажань 3 серія ефір СТБ від 23.12.2019!</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/spisok-zhelaniy/2018/vypusk-2">Список бажань 2 серія</a></p>

Маша потрапляє на концерт Pianoboy і танцює танго

Маша потрапляє на концерт Pianoboy і танцює танго

Марія погодилася на експериментальне лікування. Вона пам'ятає, як мучився її батько, поки боровся з тим же захворюванням. Але заради любові вона готова на все...

Головна героїня серіалу Список бажань 3 серія ефір СТБ від 23.12.2019 вирішила боротися з раком. Вона почала проходити експериментальне лікування, яке їй прописав її лікар і за сумісництвом старий друг Микита на прізвисько Пушкін.

Здається, у житті Марії Синіциної знову з'явилася надія! Вона навіть вирішила взяти участь у розіграші квитків на концерт Дмитра Шурова. Несподівано для себе Маша виграла. Дивіться в серіалі Список бажань 3 серія, як смертельно хвора дівчина відправилася на концерт мрії.

Звичайно, в житті Маші не все так безхмарно. Вона мріяла піти на концерт з Олексієм, але несподівано дізналася неприємну правду про нього... Замість цього вона запросила Микиту. Маша вважає свого лікаря чудовим другом, але що відчуває сам Пушкін? Дивіться в мелодрамі Список бажань 3 серія.

Крім того, Марійці доводиться приховувати свій стан від матері. Найменше всього на світі Маша хоче, щоб мама знову проходила через це пекло – втрату рідної людини після довгої важкої хвороби... Мама починає хвилюватися через худий і блідий вигляд дочки. До того ж, вона побачила сліди від ін'єкцій на руках дівчини... Не пропустіть справжню сімейну драму в серіалі Список бажань 3 серія!

Кажуть, що незамінних людей не буває. Особливо цю фразочку любив повторювати начальник Маші. Але коли у фірми почалися проблеми, з'ясувалося, що без «некомпетентної і безвідповідальної» Синіциної не обійтися. Дивіться в серіалі Список бажань 3 серія, як восторжествувала справедливість!

Але Машу вже не хвилюють гроші. Вона хоче навчитися танцювати танго і стрибнути з парашутом. В якості компенсації за свою допомогу фірмі вона попросила лише одну річ – партнера для відпрацювання танцю... А що сталося потім – дивіться в серіалі Список бажань 3 серія ефір СТБ від 23.12.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Список бажань 2 серія