Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лікарні, борги і чужа дитина: нове життя Ріни
<p style="text-align: justify;">Ріна опинилася в такій ситуації – ворогу не побажаєш! Чоловік у лікарні, а вона займається похоронами коханки... І це тільки початок її бід.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ten-lyubvi">Тінь кохання</a> 2 серія ефір СТБ від 24.12.2019 ви побачите продовження історії Ріни. На плечі жінки звалився величезний тягар. Вона досі не змогла оговтатися від усвідомлення, що чоловік брехав їй протягом п'яти років, а тут раптом виявилося, що потрібно вирішувати справжні проблеми. Рина стільки років жила, як пташка в золотій клітці, що тепер і не уявляє, за що хапатися спочатку. У 2 серії мелодрами Тінь кохання жінка зрозуміла, що настав час взяти долю у свої руки.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Виявилося, що чоловік Ріни їхав показати коханці будинок, який він збирався їй подарувати.</strong></p><p style="text-align: justify;">Відрядження, бізнес, семінари та студенти – все це виявилося брехнею. І все ж таки Ріна не змогла задушити в собі всі добрі пориви. Вона зайнялася похороном Олени і прийняла вольове рішення – забрати її сина з собою. Невже вона вирішила виховувати дитину чоловіка і його покійної коханки? Дивіться в серіалі Тінь кохання 2 серія.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Р</strong><strong>іна бере всі справи </strong><strong>у свої руки.</strong></p><p style="text-align: justify;">Жінка зрозуміла, що тепер вона може сподіватися тільки на себе. Чоловік залишив їй розбиратися не тільки з похоронами коханки та позашлюбною дитиною, а й боргами фірми. А адже Ріні потрібні гроші на його лікування... На жаль, Тимофій втратив практично все.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Чоловік звинувачує себе і не хоче лікуватися.</strong></p><p style="text-align: justify;">Незважаючи на зраду чоловіка, Ріна досі не готова його кинути. Вона рішуче налаштована знайти роботу і поставити Тимофія на ноги, адже зараз він у дуже поганому стані. А для лікування потрібні ліки, спецпалата, різні масажі і обладнання. Дивіться в серіалі Тінь кохання 2 серія, які ще неприємності звалилися на голову бідній жінці.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Рина знайшла несподіваного союзника в особі водія чоловіка.</strong></p><p style="text-align: justify;">Спочатку Костя допоміг їй з похороном Олени, і він не збирається на цьому зупинятися. Невже в цей темний час Ріна змогла знайти справжнього друга... або щось більше? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Тінь кохання 2 серія ефір СТБ від 24.12.2019 на сайті Teleportal.ua</p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ten-lyubvi/2019/vypusk-1">Тінь кохання 1 серія</a></p>

Лікарні, борги і чужа дитина: нове життя Ріни

Лікарні, борги і чужа дитина: нове життя Ріни

Ріна опинилася в такій ситуації – ворогу не побажаєш! Чоловік у лікарні, а вона займається похоронами коханки... І це тільки початок її бід.

У серіалі Тінь кохання 2 серія ефір СТБ від 24.12.2019 ви побачите продовження історії Ріни. На плечі жінки звалився величезний тягар. Вона досі не змогла оговтатися від усвідомлення, що чоловік брехав їй протягом п'яти років, а тут раптом виявилося, що потрібно вирішувати справжні проблеми. Рина стільки років жила, як пташка в золотій клітці, що тепер і не уявляє, за що хапатися спочатку. У 2 серії мелодрами Тінь кохання жінка зрозуміла, що настав час взяти долю у свої руки.

 

Виявилося, що чоловік Ріни їхав показати коханці будинок, який він збирався їй подарувати.

Відрядження, бізнес, семінари та студенти – все це виявилося брехнею. І все ж таки Ріна не змогла задушити в собі всі добрі пориви. Вона зайнялася похороном Олени і прийняла вольове рішення – забрати її сина з собою. Невже вона вирішила виховувати дитину чоловіка і його покійної коханки? Дивіться в серіалі Тінь кохання 2 серія.

 

Ріна бере всі справи у свої руки.

Жінка зрозуміла, що тепер вона може сподіватися тільки на себе. Чоловік залишив їй розбиратися не тільки з похоронами коханки та позашлюбною дитиною, а й боргами фірми. А адже Ріні потрібні гроші на його лікування... На жаль, Тимофій втратив практично все.

 

Чоловік звинувачує себе і не хоче лікуватися.

Незважаючи на зраду чоловіка, Ріна досі не готова його кинути. Вона рішуче налаштована знайти роботу і поставити Тимофія на ноги, адже зараз він у дуже поганому стані. А для лікування потрібні ліки, спецпалата, різні масажі і обладнання. Дивіться в серіалі Тінь кохання 2 серія, які ще неприємності звалилися на голову бідній жінці.

 

Рина знайшла несподіваного союзника в особі водія чоловіка.

Спочатку Костя допоміг їй з похороном Олени, і він не збирається на цьому зупинятися. Невже в цей темний час Ріна змогла знайти справжнього друга... або щось більше? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Тінь кохання 2 серія ефір СТБ від 24.12.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Тінь кохання 1 серія