Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сумніви Ріни й зізнання Тимофія
<p style="text-align: justify;">Нарешті Ріна залишилася наодинці з Костянтином. Проте їхню ідилію перервав телефонний дзвінок.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ten-lyubvi">«Тінь кохання»</a> 4 серія від 24.12.2019 Ріна дізнається, що Іван утік із будинку. Вона, нічого не пояснюючи, похапцем покидає Костю і прямує додому, аби знайти свого сина.</p><p style="text-align: justify;">Не встигла Ріна забігти в дім, як Тимофій відразу почав виправдовуватися. У серіалі «Тінь кохання» 4 серія чоловік зізнався, Ваня підслухав їхню розмову з Павликом. Той спитав, куди зникла мама, а Тимофій не стримав своїх емоцій і розповів малому всю правду про важкі стосунки з дружиною. Услід Іван крикнув, якщо його тут ніхто не любить, то він краще втече. І де тепер шукати хлопчину? Обзвонили морги, лікарні, поліцію… Поки все марно.</p><p style="text-align: justify;">У 4 серії «Тінь кохання» Ріні прийшла світла думка. Вона згадала, куди міг піти Іван і пулею полетіла туди. Інтуїція її не підвела. Хлопчик сидів у «піратській схованці». Але як він пояснив свою витівку мамі? Дивіться 4 серію серіалу «Тінь кохання».</p><p style="text-align: justify;">Життя головної героїні серіалу «Тінь кохання» в 4 серії налагодилося. Ріна повернулася на роботу, за якою давно сумувала, забрала машину з ремонту… Навіть Тимофій потрохи приходить до тями. Але найголовніше – жінка знайшла своє справжнє кохання. Проте чи зможе Ріна забути про свого майже колишнього чоловіка й почати життя з чистого аркушу? Відповідь дізнайтесь у 4 серії «Тінь кохання».</p><p style="text-align: justify;">У Тимофія справи теж пішли в гору. Експериментальне насіння сої, яке він ще давніше дав директору агрофірми Геннадію, дало свої плоди. Тепер Гена розширює своє виробництво й запропонував чоловіку співпрацю. Результати цієї угоди в 4 серії серіалу «Тінь кохання» обіцяють перевернути життя Тимофія з ніг на голову. Подробиці далі.</p><p style="text-align: justify;">Ріна наважилася на серйозну розмову зі своїм чоловіком. Мова зайшла про переїзд і розлучення. Ні слова вона не захотіла слухати від Тимофія. Жінка давно для себе все вирішила. Але чи не поспішила Ріна зі своїм рішенням? Дізнайтесь першими, що далі відбулося між подружжям у серіалі «Тінь кохання» 4 серія.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Фінал шокує вас із ніг до голови!</strong></p><p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ten-lyubvi/2019/vypusk-3">«Тінь кохання» 3 серія</a>.</p>

Сумніви Ріни й зізнання Тимофія

Сумніви Ріни й зізнання Тимофія

Нарешті Ріна залишилася наодинці з Костянтином. Проте їхню ідилію перервав телефонний дзвінок.

У серіалі «Тінь кохання» 4 серія від 24.12.2019 Ріна дізнається, що Іван утік із будинку. Вона, нічого не пояснюючи, похапцем покидає Костю і прямує додому, аби знайти свого сина.

Не встигла Ріна забігти в дім, як Тимофій відразу почав виправдовуватися. У серіалі «Тінь кохання» 4 серія чоловік зізнався, Ваня підслухав їхню розмову з Павликом. Той спитав, куди зникла мама, а Тимофій не стримав своїх емоцій і розповів малому всю правду про важкі стосунки з дружиною. Услід Іван крикнув, якщо його тут ніхто не любить, то він краще втече. І де тепер шукати хлопчину? Обзвонили морги, лікарні, поліцію… Поки все марно.

У 4 серії «Тінь кохання» Ріні прийшла світла думка. Вона згадала, куди міг піти Іван і пулею полетіла туди. Інтуїція її не підвела. Хлопчик сидів у «піратській схованці». Але як він пояснив свою витівку мамі? Дивіться 4 серію серіалу «Тінь кохання».

Життя головної героїні серіалу «Тінь кохання» в 4 серії налагодилося. Ріна повернулася на роботу, за якою давно сумувала, забрала машину з ремонту… Навіть Тимофій потрохи приходить до тями. Але найголовніше – жінка знайшла своє справжнє кохання. Проте чи зможе Ріна забути про свого майже колишнього чоловіка й почати життя з чистого аркушу? Відповідь дізнайтесь у 4 серії «Тінь кохання».

У Тимофія справи теж пішли в гору. Експериментальне насіння сої, яке він ще давніше дав директору агрофірми Геннадію, дало свої плоди. Тепер Гена розширює своє виробництво й запропонував чоловіку співпрацю. Результати цієї угоди в 4 серії серіалу «Тінь кохання» обіцяють перевернути життя Тимофія з ніг на голову. Подробиці далі.

Ріна наважилася на серйозну розмову зі своїм чоловіком. Мова зайшла про переїзд і розлучення. Ні слова вона не захотіла слухати від Тимофія. Жінка давно для себе все вирішила. Але чи не поспішила Ріна зі своїм рішенням? Дізнайтесь першими, що далі відбулося між подружжям у серіалі «Тінь кохання» 4 серія.

 

Фінал шокує вас із ніг до голови!

Якщо ви пропустили попередню серію – переходьте за посиланням і дивіться «Тінь кохання» 3 серія.