Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Проста вчителька та відомий актор – чи зможуть вони бути разом?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Мелодрама <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/tilky-skazhy">«Тільки скажи»</a> 1 серія від 04.12.2019 знайомить вас з молодою та наївною Маргаритою Курбатовою, яка пристрасно закохана в свого викладача – одруженого Марка. Чоловік обіцяє їй розлучитися з дружиною, і Рита, звичайно ж, вірить коханому.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чи зможе Рита зняти рожеві окуляри?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Але незабаром їй доведеться побачити Марка з іншого боку. Дівчина дізнається, що вагітна і біжить поділитися щасливою новиною з чоловіком. Але у 1 серії мелодрами «Тільки скажи» з’ясується, що Марк не радий такому сюрпризу. Він просить дівчину почекати з дитиною, адже розлучатися він все ж не збирається. Його дружина – донька друга ректора, і йти від такої жінки йому просто не вигідно. Але не дивлячись на вмовляння Марка, Маргарита вирішує залишити малюка.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>12 років по тому…</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Рита стає шкільною вчителькою та сама виховує сина Єгора. За 12 років батько дитини Марк так і не захотів побачитися з сином. Хлопчик виріс талановитим, але нетовариським – шкільні однолітки не приймають його в колектив. Але в серіалі «Тільки скажи» 2019 завдяки щасливому випадку Єгор знайомиться на вулиці з режисером Погодіним, який вже довгий час не може знайти героя в свій новий серіал «Скажи тільки слово». Кіноісторія розповідає про непрості стосунки батька й сина, і молодого тата грає відомий і красивий актор Антон Полянський.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ненависть або… любов?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Влаштувавши спільні проби Антона та Єгора, Погодін розуміє – це саме те, що йому потрібно. Режисер пропонує акторам провести трохи більше часу разом перед початком зйомок, щоб краще дізнатися одне одного. Так Антон знайомиться з мамою Єгора – чарівною Маргаритою. І скромна вчителька, яка абсолютно не фанатіє від відомого актора, відразу ж привертає його увагу.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Їхні спільні зустрічі стають більше схожими на побачення, й Антону все важче приховувати свої почуття. Але є одна проблема – актор має дівчину Ольгу… Та й раптова поява Марка вносить свої корективи в життя Рити та її сина. Що чекає далі на героїв серіалу? Дивіться онлайн в мелодрамі «Тільки скажи» 1 серія від 04.12.2019 на Телепорталі.</span></p>

Проста вчителька та відомий актор – чи зможуть вони бути разом?

Проста вчителька та відомий актор – чи зможуть вони бути разом?

Мелодрама «Тільки скажи» 1 серія від 04.12.2019 знайомить вас з молодою та наївною Маргаритою Курбатовою, яка пристрасно закохана в свого викладача – одруженого Марка. Чоловік обіцяє їй розлучитися з дружиною, і Рита, звичайно ж, вірить коханому.

 

Чи зможе Рита зняти рожеві окуляри?

Але незабаром їй доведеться побачити Марка з іншого боку. Дівчина дізнається, що вагітна і біжить поділитися щасливою новиною з чоловіком. Але у 1 серії мелодрами «Тільки скажи» з’ясується, що Марк не радий такому сюрпризу. Він просить дівчину почекати з дитиною, адже розлучатися він все ж не збирається. Його дружина – донька друга ректора, і йти від такої жінки йому просто не вигідно. Але не дивлячись на вмовляння Марка, Маргарита вирішує залишити малюка.

 

12 років по тому…

Рита стає шкільною вчителькою та сама виховує сина Єгора. За 12 років батько дитини Марк так і не захотів побачитися з сином. Хлопчик виріс талановитим, але нетовариським – шкільні однолітки не приймають його в колектив. Але в серіалі «Тільки скажи» 2019 завдяки щасливому випадку Єгор знайомиться на вулиці з режисером Погодіним, який вже довгий час не може знайти героя в свій новий серіал «Скажи тільки слово». Кіноісторія розповідає про непрості стосунки батька й сина, і молодого тата грає відомий і красивий актор Антон Полянський.

 

Ненависть або… любов?

Влаштувавши спільні проби Антона та Єгора, Погодін розуміє – це саме те, що йому потрібно. Режисер пропонує акторам провести трохи більше часу разом перед початком зйомок, щоб краще дізнатися одне одного. Так Антон знайомиться з мамою Єгора – чарівною Маргаритою. І скромна вчителька, яка абсолютно не фанатіє від відомого актора, відразу ж привертає його увагу.

Їхні спільні зустрічі стають більше схожими на побачення, й Антону все важче приховувати свої почуття. Але є одна проблема – актор має дівчину Ольгу… Та й раптова поява Марка вносить свої корективи в життя Рити та її сина. Що чекає далі на героїв серіалу? Дивіться онлайн в мелодрамі «Тільки скажи» 1 серія від 04.12.2019 на Телепорталі.