Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як виграти суперечку? Жіночі хитрощі в дії
<p>У 10 серії Коли ми вдома-3 Оксана посперечалася з мамою Тараса, що зможе схуднути за вихідні. І якщо вона виграє, то Наталя Борисівна перестане втручатися в їхні з чоловіком стосунки.</p><p>Надія і Григорій також посперечалися: якщо чоловік буде цілий місяць себе добре поводити, то вона відпустить його на зимову риболовлю. Місяць випробувального терміну добігає кінця. Але Надію стали долати погані знамення. Вона раптом вирішила, що Григорій може потонути. А щоб нікуди не відпустити чоловіка, Надія робить все можливе для того, щоб Гриша зірвався.</p><p>На які хитрощі пішли жінки, щоб виграти суперечку - дивіться в Колі ми вдома-3 серія 10..</p>

Як виграти суперечку? Жіночі хитрощі в дії

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як виграти суперечку? Жіночі хитрощі в дії

У 10 серії Коли ми вдома-3 Оксана посперечалася з мамою Тараса, що зможе схуднути за вихідні. І якщо вона виграє, то Наталя Борисівна перестане втручатися в їхні з чоловіком стосунки.

Надія і Григорій також посперечалися: якщо чоловік буде цілий місяць себе добре поводити, то вона відпустить його на зимову риболовлю. Місяць випробувального терміну добігає кінця. Але Надію стали долати погані знамення. Вона раптом вирішила, що Григорій може потонути. А щоб нікуди не відпустити чоловіка, Надія робить все можливе для того, щоб Гриша зірвався.

На які хитрощі пішли жінки, щоб виграти суперечку - дивіться в Колі ми вдома-3 серія 10..