Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Куди зник Леонардо - сусіди розшукують собаку Каті і Паші
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 у Олега Єрмакова на роботі неприємності: через те що він грубо спілкується з підопічними, нове керівництво дало йому місяць на приборкання свого гніву. На кону посада тренера! Олег звернувся за допомогою до Насті. Чи зможе вона допомогти чоловікові впорається зі запальним характером?</p><p>Катя залишила свого улюбленця Леонардо без нагляду. Паша ж вирішив скористатися цим і провчити дівчину - він його сховав. Але собака пропав! Катя і Паша розшукують злочинця. У сусіда Григорія інші турботи. Йому терміново потрібно добути подарунок для онука, і тут пес Леонардо вдало підвертається під руку.</p><p class="ql-align-justify">Дивіться, чим закінчилися пошуки Леонардо в 11 серії серіалу Коли ми вдома-3 онлайн</p>

Куди зник Леонардо - сусіди розшукують собаку Каті і Паші

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Куди зник Леонардо - сусіди розшукують собаку Каті і Паші

У серіалі Коли ми вдома-3 у Олега Єрмакова на роботі неприємності: через те що він грубо спілкується з підопічними, нове керівництво дало йому місяць на приборкання свого гніву. На кону посада тренера! Олег звернувся за допомогою до Насті. Чи зможе вона допомогти чоловікові впорається зі запальним характером?

Катя залишила свого улюбленця Леонардо без нагляду. Паша ж вирішив скористатися цим і провчити дівчину - він його сховав. Але собака пропав! Катя і Паша розшукують злочинця. У сусіда Григорія інші турботи. Йому терміново потрібно добути подарунок для онука, і тут пес Леонардо вдало підвертається під руку.

Дивіться, чим закінчилися пошуки Леонардо в 11 серії серіалу Коли ми вдома-3 онлайн