Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чому Наталія Богданівна влаштувала стеження за невісткою?
<p>У Тараса в Коли ми вдома-3 серії 12 скоро буде день народження. І для того щоб вразити його, Оксана вирішила потай навчитися танцювати східні танці, чим викликала підозру у свекрухи. Наталія Богданівна не на жарт запідозрила невістку в зраді і влаштувала за нею стеження!</p><p>А в родині Бакуліних своя історія: Григорій, граючи з онуком в футбол, розбив квітковий горщик і звинуватив в цьому Славіка. Чим закінчилася стеження Наталії Богданівни за невісткою і чи зміг Григорій реабілітувати онука перед бабусею - дивіться в Коли ми вдома-3 серія 12.</p>

Чому Наталія Богданівна влаштувала стеження за невісткою?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чому Наталія Богданівна влаштувала стеження за невісткою?

У Тараса в Коли ми вдома-3 серії 12 скоро буде день народження. І для того щоб вразити його, Оксана вирішила потай навчитися танцювати східні танці, чим викликала підозру у свекрухи. Наталія Богданівна не на жарт запідозрила невістку в зраді і влаштувала за нею стеження!

А в родині Бакуліних своя історія: Григорій, граючи з онуком в футбол, розбив квітковий горщик і звинуватив в цьому Славіка. Чим закінчилася стеження Наталії Богданівни за невісткою і чи зміг Григорій реабілітувати онука перед бабусею - дивіться в Коли ми вдома-3 серія 12.