Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Навіщо Андрію знадобилося встановлювати будинку камери відеоспостереження?
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серії 13 в родині Макаренко - нововведення: Андрій, щоб легше було знайти втрачені речі, встановив в квартирі приховані камери. Тепер, щоб знайти загубленого ведмедика, Андрію Макаренко досить буде подивитися на запис камери відеоспостереження. Як поставиться Марина до домашнього відео?</p><p>А в квартиру до Місюр пробрався невидимий ворог, який, за словами Наталії Богданівни, знищить всю сім'ю!</p><p>Хто ж порушив спокій сім'ї Місюр і які ще життєві ситуації траплялися з героями - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 13.</p>

Навіщо Андрію знадобилося встановлювати будинку камери відеоспостереження?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Навіщо Андрію знадобилося встановлювати будинку камери відеоспостереження?

У серіалі Коли ми вдома-3 серії 13 в родині Макаренко - нововведення: Андрій, щоб легше було знайти втрачені речі, встановив в квартирі приховані камери. Тепер, щоб знайти загубленого ведмедика, Андрію Макаренко досить буде подивитися на запис камери відеоспостереження. Як поставиться Марина до домашнього відео?

А в квартиру до Місюр пробрався невидимий ворог, який, за словами Наталії Богданівни, знищить всю сім'ю!

Хто ж порушив спокій сім'ї Місюр і які ще життєві ситуації траплялися з героями - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 13.