Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Ревнощі і помста - як з цими почуттями впораються герої серіалу?
<p>У Андрія та Марини в 14 серії Коли ми вдома-3 знову спалахнули романтичні почуття. Він для коханої навіть приготував сюрприз!</p><p>А у Каті з'явився новий друг Вітя. Не маючи можливості піти з коханою в кіно, Паша дозволив їй піти туди з ним. Але він не думав, що в ньому може прокинутися ревнощі! І щоб насолити Каті, придумав собі подругу, до якої відправився в гості.</p><p>А ось Григорію Івановичу ревнощі не притаманні. Йому потрібно взяти реванш! Управдом Наталія Богданівна продала ніжки від стола дядька Гриші, які валялися в підвалі. Що у відповідь зробить Григорій Бакулін? Чим закінчиться сюрприз для Марини і що зробить Паша для завоювання своєї дівчини - дивіться в Коли ми вдома-3 серія 14.</p>

Ревнощі і помста - як з цими почуттями впораються герої серіалу?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Ревнощі і помста - як з цими почуттями впораються герої серіалу?

У Андрія та Марини в 14 серії Коли ми вдома-3 знову спалахнули романтичні почуття. Він для коханої навіть приготував сюрприз!

А у Каті з'явився новий друг Вітя. Не маючи можливості піти з коханою в кіно, Паша дозволив їй піти туди з ним. Але він не думав, що в ньому може прокинутися ревнощі! І щоб насолити Каті, придумав собі подругу, до якої відправився в гості.

А ось Григорію Івановичу ревнощі не притаманні. Йому потрібно взяти реванш! Управдом Наталія Богданівна продала ніжки від стола дядька Гриші, які валялися в підвалі. Що у відповідь зробить Григорій Бакулін? Чим закінчиться сюрприз для Марини і що зробить Паша для завоювання своєї дівчини - дивіться в Коли ми вдома-3 серія 14.