Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як побудувати щасливі стосунки в родині - інструкція від Насті
<p>Настя в 16 серії Коли ми вдома-3 вирішила влаштувати презентацію своїх курсів з психології про щасливі стосунки в сім'ї. А щоб створити рекламний ролик, вона підключила сусідів. Настя навіть організувала вечірку для них, щоб прорекламувати курси. Але перед самою вечіркою Олег невдало пожартував над дружиною, через що вони сильно посварилися.</p><p>А Марина вирішила відучити Андрія від слів-паразитів, тому що Лешка сказав «типу». У підсумку Андрій зовсім перестає говорити. Катя хоче, щоб Паша став більш комунікабельним і приймає рішення навчити його, як спілкуватися з людьми, щоб їм подобатися.</p><p>Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 16.</p>

Як побудувати щасливі стосунки в родині - інструкція від Насті

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як побудувати щасливі стосунки в родині - інструкція від Насті

Настя в 16 серії Коли ми вдома-3 вирішила влаштувати презентацію своїх курсів з психології про щасливі стосунки в сім'ї. А щоб створити рекламний ролик, вона підключила сусідів. Настя навіть організувала вечірку для них, щоб прорекламувати курси. Але перед самою вечіркою Олег невдало пожартував над дружиною, через що вони сильно посварилися.

А Марина вирішила відучити Андрія від слів-паразитів, тому що Лешка сказав «типу». У підсумку Андрій зовсім перестає говорити. Катя хоче, щоб Паша став більш комунікабельним і приймає рішення навчити його, як спілкуватися з людьми, щоб їм подобатися.

Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 16.