Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Паша вирішив одружитися, ось тільки що скажуть на це батьки Каті?
<p>Паша в Коли ми вдома-3 серії 20 вирішив, що пора одружитися на Каті. І, щоб зробити все правильно, відправився до батьків дівчини за благословенням. Оскільки Марина виховувалася в любові і достатку, батько поставив Паші умову.</p><p>Оксана дізналася, що вона вагітна. Але не може сказати Тарасу, так як він не хоче мати дітей. Вона вирішила заховати тест у сусідки Марини. Його знайшов Андрій і вирішив, що він належить дружині.</p><p>А Наталя Богданівна готує святкування дня народження Льоші у себе вдома. Оскільки він народився саме тут, то і відзначати потрібно у них в квартирі.</p><p>Яку умову поставили Паші батьки і чи не змінить він своє рішення - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 20.</p>

Паша вирішив одружитися, ось тільки що скажуть на це батьки Каті?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Паша вирішив одружитися, ось тільки що скажуть на це батьки Каті?

Паша в Коли ми вдома-3 серії 20 вирішив, що пора одружитися на Каті. І, щоб зробити все правильно, відправився до батьків дівчини за благословенням. Оскільки Марина виховувалася в любові і достатку, батько поставив Паші умову.

Оксана дізналася, що вона вагітна. Але не може сказати Тарасу, так як він не хоче мати дітей. Вона вирішила заховати тест у сусідки Марини. Його знайшов Андрій і вирішив, що він належить дружині.

А Наталя Богданівна готує святкування дня народження Льоші у себе вдома. Оскільки він народився саме тут, то і відзначати потрібно у них в квартирі.

Яку умову поставили Паші батьки і чи не змінить він своє рішення - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 20.