Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Катя переплутала дату реєстрації шлюбу - весілля під загрозою!
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серії 21 Катя і Паша готуються до весілля. До дати одруження ще місяць, тому пара не поспішає з вибором місця та іншими приготуваннями. Все повинно бути красиво і продумано. Але, прийшовши в ЗАГС, вони дізнаються, що Катя помилилася і реєстрація у них вже за два дні! Катя просто переплутала місяць серпень з вереснем.</p><p>А також сварка в сімействі Місюр; серйозна розмова в будинку Єрмакових; "Лихі 90-і" на дачі Бакуліних; творчі успіхи сім'ї Макаренко!.</p><p>Чи встигли Катя і Паша організувати свою ідеальну весілля? Дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома. Нова історія - 3 серія 21.</p>

Катя переплутала дату реєстрації шлюбу - весілля під загрозою!

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Катя переплутала дату реєстрації шлюбу - весілля під загрозою!

У серіалі Коли ми вдома-3 серії 21 Катя і Паша готуються до весілля. До дати одруження ще місяць, тому пара не поспішає з вибором місця та іншими приготуваннями. Все повинно бути красиво і продумано. Але, прийшовши в ЗАГС, вони дізнаються, що Катя помилилася і реєстрація у них вже за два дні! Катя просто переплутала місяць серпень з вереснем.

А також сварка в сімействі Місюр; серйозна розмова в будинку Єрмакових; "Лихі 90-і" на дачі Бакуліних; творчі успіхи сім'ї Макаренко!.

Чи встигли Катя і Паша організувати свою ідеальну весілля? Дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома. Нова історія - 3 серія 21.