Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: У родині Місюр очікується поповнення, але Наталя Богданівна не дає проходу Оксані
<p>У серіалі Коли ми вдома. Нова історія-3 нові історії героїв! Наталія Богданівна дуже довго мріяла про онуків, і тепер Оксана нарешті завагітніла. Свекруха від щастя настільки оточила невістку своєю турботою, що Тарасу навіть не підступитися! Він переживає, адже про дружину повинен піклуватися саме батько дитини, а через свою маму він відійшов на другий план. Але і надмірна турбота свекрухи не дуже тішить саму Оксану.</p><p>Наталія Богданівна образилася, що її працю не цінують, і пішла працювати домогосподаркою до Олега і Насті. А Григорій організував турнір двору з шашок, звичайно ж з призовим фондом. Він готовий зробити все можливе, щоб виграти гроші на новий човен.</p><p>Чи зможе майбутній батько переконати свою маму в тому, що піклуватися про вагітну дружину повинен саме він - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 22.</p>

У родині Місюр очікується поповнення, але Наталя Богданівна не дає проходу Оксані

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

У родині Місюр очікується поповнення, але Наталя Богданівна не дає проходу Оксані

У серіалі Коли ми вдома. Нова історія-3 нові історії героїв! Наталія Богданівна дуже довго мріяла про онуків, і тепер Оксана нарешті завагітніла. Свекруха від щастя настільки оточила невістку своєю турботою, що Тарасу навіть не підступитися! Він переживає, адже про дружину повинен піклуватися саме батько дитини, а через свою маму він відійшов на другий план. Але і надмірна турбота свекрухи не дуже тішить саму Оксану.

Наталія Богданівна образилася, що її працю не цінують, і пішла працювати домогосподаркою до Олега і Насті. А Григорій організував турнір двору з шашок, звичайно ж з призовим фондом. Він готовий зробити все можливе, щоб виграти гроші на новий човен.

Чи зможе майбутній батько переконати свою маму в тому, що піклуватися про вагітну дружину повинен саме він - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 22.