Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Надія Матвіївна налякала чоловіка своїми надздібностями
<p>У 24 серії Коли ми вдома. Нова історія-3 Надія Матвіївна втомилася боротися з чоловіком, який зачастив з посиденьками з друзями за чаркою. На допомогу прийшов онук Славик - він придумав план, як можна контролювати кожен крок дідуся! Онук встановив Григорію на телефон спеціальну програму. Тепер Надія може слідкувати за пересування Григорія. Він став вірити, що у Надії є надздібності.</p><p>Андрій провалив переатестацію на роботі - він може позбутися посади! Тепер йому потрібно всіма способами повернути собі роботу. Він подговаріл Тараса прикинутися злочинцем. Андрій молодець, робота його. Але все б нічого, якби Тараса дійсно не посадили за грати! Дивіться нові історії в серіалі Коли ми вдома-3 серія 24.</p>

Надія Матвіївна налякала чоловіка своїми надздібностями

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Надія Матвіївна налякала чоловіка своїми надздібностями

У 24 серії Коли ми вдома. Нова історія-3 Надія Матвіївна втомилася боротися з чоловіком, який зачастив з посиденьками з друзями за чаркою. На допомогу прийшов онук Славик - він придумав план, як можна контролювати кожен крок дідуся! Онук встановив Григорію на телефон спеціальну програму. Тепер Надія може слідкувати за пересування Григорія. Він став вірити, що у Надії є надздібності.

Андрій провалив переатестацію на роботі - він може позбутися посади! Тепер йому потрібно всіма способами повернути собі роботу. Він подговаріл Тараса прикинутися злочинцем. Андрій молодець, робота його. Але все б нічого, якби Тараса дійсно не посадили за грати! Дивіться нові історії в серіалі Коли ми вдома-3 серія 24.