Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Григорій відкрив себе в мистецтві, а Катя пробує себе в ролі матері
<p><span style="color: black;">Нова історія в серіалі Коли ми вдома-3 серія 25. Катя вирішила, що готова стати матір'ю. Вона подумала, що оскільки у неї добре виходить обходитися з собакою Леонардо, то і з дитиною теж вийде. Паша вирішив протестувати дівчину на батьківство! Он приніс додому конфісковану Андрієм ляльку-немовля бебінатор, з якою Каті і належить доводити свої вміння.</span></p><p><span style="color: black;">А ось Григорій Іванович вирішив податися в мистецтво. Побачивши в газеті, скільки коштує живопис, він вирішив, що може не гірше. У гаражі Бакулін створив творчу студію! Для справжнього мистецтва немає меж - мазок за мазком і старого не зупинити!</span></p><p><span style="color: black;">Скільки ж коштує сучасне гаражне мистецтво та чи змогла Катя впоратися із материнством - ви побачите в серіалі Коли ми вдома. Нова історія-3, серія 25.</span></p>

Григорій відкрив себе в мистецтві, а Катя пробує себе в ролі матері

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Григорій відкрив себе в мистецтві, а Катя пробує себе в ролі матері

Нова історія в серіалі Коли ми вдома-3 серія 25. Катя вирішила, що готова стати матір'ю. Вона подумала, що оскільки у неї добре виходить обходитися з собакою Леонардо, то і з дитиною теж вийде. Паша вирішив протестувати дівчину на батьківство! Он приніс додому конфісковану Андрієм ляльку-немовля бебінатор, з якою Каті і належить доводити свої вміння.

А ось Григорій Іванович вирішив податися в мистецтво. Побачивши в газеті, скільки коштує живопис, він вирішив, що може не гірше. У гаражі Бакулін створив творчу студію! Для справжнього мистецтва немає меж - мазок за мазком і старого не зупинити!

Скільки ж коштує сучасне гаражне мистецтво та чи змогла Катя впоратися із материнством - ви побачите в серіалі Коли ми вдома. Нова історія-3, серія 25.