Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Квартирне питання - навіщо Бакуліни виставили свою квартиру на продаж?
<p class="ql-align-justify">У 27 серії Коли ми вдома-3 діти Бакуліних добудували будинок за містом і запропонували Надії Матвіївні та Григорію Івановичу переїхати жити до них. Григорій проти, а ось його дружина на радощах вирішила навіть продати квартиру, щоб у нього не було іншого виходу. Коли Григорій дізнається про план Надії, вони сваряться і Надія переїжджає жити до дочки.</p><p class="ql-align-justify">А Катя тим часом вирішила скористатися ситуацією і купити цю квартиру на гроші батька. Паша заперечує, він не хоче брати гроші у батьків. Але коли він зрозумів, що приймати допомогу від близьких людей - це нормально, виявилося, що квартира вже не продається.</p><p class="ql-align-justify">Чим закінчився квартирне питання і чому сусіди ледь не побилися за квартиру - дивіться Коли ми вдома-3 серія 27.</p><p><br></p>

Квартирне питання - навіщо Бакуліни виставили свою квартиру на продаж?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Квартирне питання - навіщо Бакуліни виставили свою квартиру на продаж?

У 27 серії Коли ми вдома-3 діти Бакуліних добудували будинок за містом і запропонували Надії Матвіївні та Григорію Івановичу переїхати жити до них. Григорій проти, а ось його дружина на радощах вирішила навіть продати квартиру, щоб у нього не було іншого виходу. Коли Григорій дізнається про план Надії, вони сваряться і Надія переїжджає жити до дочки.

А Катя тим часом вирішила скористатися ситуацією і купити цю квартиру на гроші батька. Паша заперечує, він не хоче брати гроші у батьків. Але коли він зрозумів, що приймати допомогу від близьких людей - це нормально, виявилося, що квартира вже не продається.

Чим закінчився квартирне питання і чому сусіди ледь не побилися за квартиру - дивіться Коли ми вдома-3 серія 27.