Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Битва за внука - хто з дідусів переможе?
<p class="ql-align-justify">В Коли ми вдома-3 серія 28  Григорій і Надія Бакуліни готуються до приїзду онука. Він повинен провести у них ціле літо після школи. Але яке здивування, коли вони дізналися, що Славік відправиться до інших бабусі і дідуся. У Григорія загорілося почуття ревнощів і він відчайдушно почав «боротися» за онука.</p><p class="ql-align-justify">Паша і Катя вибрали собі свідків на весілля. Пізніше виявилося, що вони між собою не ладнають і потрібно від когось відмовитися.</p><p class="ql-align-justify">А Тарас з Андрієм, граючи в карти на бажання, вирішили надати грі гостроти і посилили правила. Той, хто програє, повинен виконати абсолютно будь-яке бажання переможця! Які неймовірні бажання загадав переможець і як викручувавсятой, хто програв - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 28.</p><p><br></p>

Битва за внука - хто з дідусів переможе?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Битва за внука - хто з дідусів переможе?

В Коли ми вдома-3 серія 28  Григорій і Надія Бакуліни готуються до приїзду онука. Він повинен провести у них ціле літо після школи. Але яке здивування, коли вони дізналися, що Славік відправиться до інших бабусі і дідуся. У Григорія загорілося почуття ревнощів і він відчайдушно почав «боротися» за онука.

Паша і Катя вибрали собі свідків на весілля. Пізніше виявилося, що вони між собою не ладнають і потрібно від когось відмовитися.

А Тарас з Андрієм, граючи в карти на бажання, вирішили надати грі гостроти і посилили правила. Той, хто програє, повинен виконати абсолютно будь-яке бажання переможця! Які неймовірні бажання загадав переможець і як викручувавсятой, хто програв - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 28.