Video: Андрій в черговий раз розбив улюблені парфуми Марини - яке покарання на нього чекає?
<p>Новий день героїв Коли ми вдома-3 серія 29. Андрій розбив улюблені парфуми дружини і за допомогою вирішив звернутися до Каті. Вона погодилася, оскільки для неї не проблема дістати саме такі. Незрозумілі походи до сусідки насторожили Наталію Богданівну - і чутки пішли по всьому будинку. </p><p>Паша дуже переживає, що Катя дуже довірлива і її легко використати у своїх цілях. В результаті він сам стає таким. Настя підбиває Олега цілий день говорити тільки «так». Але вона й не підозрювала, чим це обернеться... Як відреагували Паша і Марина, дізнавшись про те, що відбувається за їх спиною - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 29.</p>

Андрій в черговий раз розбив улюблені парфуми Марини - яке покарання на нього чекає?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Андрій в черговий раз розбив улюблені парфуми Марини - яке покарання на нього чекає?

Новий день героїв Коли ми вдома-3 серія 29. Андрій розбив улюблені парфуми дружини і за допомогою вирішив звернутися до Каті. Вона погодилася, оскільки для неї не проблема дістати саме такі. Незрозумілі походи до сусідки насторожили Наталію Богданівну - і чутки пішли по всьому будинку.

Паша дуже переживає, що Катя дуже довірлива і її легко використати у своїх цілях. В результаті він сам стає таким. Настя підбиває Олега цілий день говорити тільки «так». Але вона й не підозрювала, чим це обернеться... Як відреагували Паша і Марина, дізнавшись про те, що відбувається за їх спиною - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 29.