Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Позашлюбний син Олега Єрмакова - як сприйняли рідні?
<p>У Коли ми вдома-3 серія 31 у Олега Єрмакова з'явився дорослий син, про якого він не знав! Сім'я в шоці, сам Олег стверджує, що бути такого не може, але надто вже хлопець схожий на нього. Він вирішив провести тест ДНК, але для цього потрібно дістати матеріал для експертизи. Вирішено покликати новоспеченого сина з його матір'ю на вечерю.</p><p>А у Місюр тим часом свої розборки - вже 6 місяців як Оксана вагітна, а ім'я дитині ще не вибрали! Наталя Богданівна і дружина йому натякають, що пора б визначитися, але Тарас усіма силами чинить опір і вважає це тиском на себе. Але все ж таки здається і вирішує назвати сина іменем мільйонера!</p><p>Дивіться історії героїв в серіалі Коли ми вдома-3 серія 31.</p>

Позашлюбний син Олега Єрмакова - як сприйняли рідні?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Позашлюбний син Олега Єрмакова - як сприйняли рідні?

У Коли ми вдома-3 серія 31 у Олега Єрмакова з'явився дорослий син, про якого він не знав! Сім'я в шоці, сам Олег стверджує, що бути такого не може, але надто вже хлопець схожий на нього. Він вирішив провести тест ДНК, але для цього потрібно дістати матеріал для експертизи. Вирішено покликати новоспеченого сина з його матір'ю на вечерю.

А у Місюр тим часом свої розборки - вже 6 місяців як Оксана вагітна, а ім'я дитині ще не вибрали! Наталя Богданівна і дружина йому натякають, що пора б визначитися, але Тарас усіма силами чинить опір і вважає це тиском на себе. Але все ж таки здається і вирішує назвати сина іменем мільйонера!

Дивіться історії героїв в серіалі Коли ми вдома-3 серія 31.