Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Конкурси та фотографії - чи зможе Бакулін стати кращим рибалкою?
<p>У Коли ми вдома-3 серія 32 день конкурсів і випробувань! Григорій візьме участь в конкурсі рибальських фотографій, а лейтенант поліції Андрій Макаренко - в рекламі для своєї роботи. </p><p>Бакулін за допомогою обману хоче виграти конкурс рибальських фотографій. Він звертається за допомогою до Тараса, який в фотошопі помилково підставляє в знімок з Надією червонокнижну рибу, тим самим підставляючи її перед суспільством захисту тварин.</p><p>А Андрій хоче пройти кастинг в рекламний ролик «Осличчя поліції», але дуже боїться відеокамер. Він просить Марину допомогти йому позбутися від цього страху.</p><p>Паша приносить додому лабораторну щура, на якій ставить експерименти. Катя так прив'язалася до тварини, що жахнулася, коли дізналася плани Паші щодо нього. Катя намагається врятувати бідну тварину від загибелі. Дивіться докладніше історії героїв в Колі ми вдома-3 серія 32.</p>

Конкурси та фотографії - чи зможе Бакулін стати кращим рибалкою?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Конкурси та фотографії - чи зможе Бакулін стати кращим рибалкою?

У Коли ми вдома-3 серія 32 день конкурсів і випробувань! Григорій візьме участь в конкурсі рибальських фотографій, а лейтенант поліції Андрій Макаренко - в рекламі для своєї роботи.

Бакулін за допомогою обману хоче виграти конкурс рибальських фотографій. Він звертається за допомогою до Тараса, який в фотошопі помилково підставляє в знімок з Надією червонокнижну рибу, тим самим підставляючи її перед суспільством захисту тварин.

А Андрій хоче пройти кастинг в рекламний ролик «Осличчя поліції», але дуже боїться відеокамер. Він просить Марину допомогти йому позбутися від цього страху.

Паша приносить додому лабораторну щура, на якій ставить експерименти. Катя так прив'язалася до тварини, що жахнулася, коли дізналася плани Паші щодо нього. Катя намагається врятувати бідну тварину від загибелі. Дивіться докладніше історії героїв в Колі ми вдома-3 серія 32.