Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Травма як спосіб отримати турботу від чоловіка
<p>Марина в 33 серії Коли ми вдома-3 травмувала руку і тепер нічого не може робити по дому, тому всі клопоти і турботи взяв на себе Андрій. Але, з'ясувавши правду, зробив вигляд, що зламав ногу. Подружжя так загралося з обманом, що випадково ламають собі руки.</p><p>А у Григорія Бакуліна зламався телевізор. Оскільки Тарас працює в магазині техніки і може купити товар зі знижкою, він починає до нього підлизуватися. Місюра вже подумав, що нарешті стосунки з Григорієм налагоджуються, але коли правда відкрилася, сильно образився. Катя вирішує стати блогером і вибрала Пашу як тему для відео. Для цього вона почала влаштовувати йому лякливі сюрпризи. Але і Паша теж вирішив не відставати. В результаті пара припинила навіть размовляти один з одним.</p><p>Дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 33.</p>

Травма як спосіб отримати турботу від чоловіка

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Травма як спосіб отримати турботу від чоловіка

Марина в 33 серії Коли ми вдома-3 травмувала руку і тепер нічого не може робити по дому, тому всі клопоти і турботи взяв на себе Андрій. Але, з'ясувавши правду, зробив вигляд, що зламав ногу. Подружжя так загралося з обманом, що випадково ламають собі руки.

А у Григорія Бакуліна зламався телевізор. Оскільки Тарас працює в магазині техніки і може купити товар зі знижкою, він починає до нього підлизуватися. Місюра вже подумав, що нарешті стосунки з Григорієм налагоджуються, але коли правда відкрилася, сильно образився. Катя вирішує стати блогером і вибрала Пашу як тему для відео. Для цього вона почала влаштовувати йому лякливі сюрпризи. Але і Паша теж вирішив не відставати. В результаті пара припинила навіть размовляти один з одним.

Дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 33.