Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Паша і Катя знімаються в рекламі для собак
<p class="ql-align-justify">Новий день у героїв серіалу Коли ми вдома. Нова історія. Катя виграла у фотоконкурсі, відправивши знімок своєї собаки Леонардо - тепер у них є річний запас корму і можливість знятися в рекламі всією сім'єю. Але Паша боїться камер і починає саботувати зйомки. Він навіть переконав режисера, що не підходить на роль. І відразу ж знайшлася заміна - гарний хлопець. Такий несподіваний поворот викликав у Паші бурю ревнощів, він хоче повернути роль!</p><p class="ql-align-justify">В гості до Місюра приїжджає мама Оксани Світлана. Виявляється, вона приїхала, щоб запропонувати Тарасу і Оксані переїхати до Італії. Як відреагує на це Наталія Богданівна?</p><p class="ql-align-justify">Чим закінчаться ці історії - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 34.</p><p><br></p>

Паша і Катя знімаються в рекламі для собак

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Паша і Катя знімаються в рекламі для собак

Новий день у героїв серіалу Коли ми вдома. Нова історія. Катя виграла у фотоконкурсі, відправивши знімок своєї собаки Леонардо - тепер у них є річний запас корму і можливість знятися в рекламі всією сім'єю. Але Паша боїться камер і починає саботувати зйомки. Він навіть переконав режисера, що не підходить на роль. І відразу ж знайшлася заміна - гарний хлопець. Такий несподіваний поворот викликав у Паші бурю ревнощів, він хоче повернути роль!

В гості до Місюра приїжджає мама Оксани Світлана. Виявляється, вона приїхала, щоб запропонувати Тарасу і Оксані переїхати до Італії. Як відреагує на це Наталія Богданівна?

Чим закінчаться ці історії - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 34.