Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Але чи треба це дитині?
<p>В Коли ми вдома-3 серія 35 у Андрія Макаренка важливе завдання - він разом з сином повинен виграти в дитячому конкурсі "Співаючі журавлики"! Коли він прийшов в садок до сина, то зрозумів, що у нього є серйозні конкуренти і здобути перемогу буде не так легко! Тоді він серйозно зайнявся підготовкою. Але в підсумку зрозумів, що перемога потрібна йому особисто, а синові хочеться просто веселитися.</p><p>А Олег Єрмаков повинен познайомитися зі своїм майбутнім зятем Сергієм. Його дочка давно зустрічається з ним, але обранця ще не показувала. Який же чекає шок Олега, коли він його побачить! Адже напередодні він провчив цього нахабу. До того ж Олег впевнений, що у того є коханка. Коли Аня за наводкою батька кидає Сергія, виявляється, що це не так.</p><p>Дивіться заплутані історії героїв Коли ми вдома-3 серія 35 онлайн.</p>

Але чи треба це дитині?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Але чи треба це дитині?

В Коли ми вдома-3 серія 35 у Андрія Макаренка важливе завдання - він разом з сином повинен виграти в дитячому конкурсі "Співаючі журавлики"! Коли він прийшов в садок до сина, то зрозумів, що у нього є серйозні конкуренти і здобути перемогу буде не так легко! Тоді він серйозно зайнявся підготовкою. Але в підсумку зрозумів, що перемога потрібна йому особисто, а синові хочеться просто веселитися.

А Олег Єрмаков повинен познайомитися зі своїм майбутнім зятем Сергієм. Його дочка давно зустрічається з ним, але обранця ще не показувала. Який же чекає шок Олега, коли він його побачить! Адже напередодні він провчив цього нахабу. До того ж Олег впевнений, що у того є коханка. Коли Аня за наводкою батька кидає Сергія, виявляється, що це не так.

Дивіться заплутані історії героїв Коли ми вдома-3 серія 35 онлайн.