Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Який сюрприз чекав Григорія Бакуліна в день 40-річчя з прийняття присяги?
<p>Коли ми вдома-3 серія 36 у Григорія, як колишнього військового, свято - 40 років прийняття присяги. Його зібрався привітати сам генерал! Але замість бажаного гостя його чекав інший сюрприз.</p><p>Катя готується до весілля і вже підібрала пісню, під яку вони танцюватимуть. Для неї вона має велике значення, тому що вони вперше з Пашею під неї поцілувалися. Паша геть забув, що це за пісня, і всіма силами намагається вивідати її у Каті.</p><p>А Настя ж виявила, що в своїй сім'ї вони з чоловіком поділилися на хорошого і злого батька. Причому вона грає роль другого і тому вирішила бути теж хорошою. Що з цього вийшло?</p><p>Як пройде зустріч колишнього військового і чому Георгій посварився з сусідами - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 36.</p>

Який сюрприз чекав Григорія Бакуліна в день 40-річчя з прийняття присяги?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Який сюрприз чекав Григорія Бакуліна в день 40-річчя з прийняття присяги?

Коли ми вдома-3 серія 36 у Григорія, як колишнього військового, свято - 40 років прийняття присяги. Його зібрався привітати сам генерал! Але замість бажаного гостя його чекав інший сюрприз.

Катя готується до весілля і вже підібрала пісню, під яку вони танцюватимуть. Для неї вона має велике значення, тому що вони вперше з Пашею під неї поцілувалися. Паша геть забув, що це за пісня, і всіма силами намагається вивідати її у Каті.

А Настя ж виявила, що в своїй сім'ї вони з чоловіком поділилися на хорошого і злого батька. Причому вона грає роль другого і тому вирішила бути теж хорошою. Що з цього вийшло?

Як пройде зустріч колишнього військового і чому Георгій посварився з сусідами - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 36.