Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: З тренера з баскетболу до продавця техніки - Олег змінює роботу
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серія 37 Насті набридло, що чоловік сидить без роботи і нічого не робить. Він нібито і шукає, але ніяк не може влаштуватися. Вона вирішила взяти ситуацію в свої руки і влаштувати його на роботу до сусіда Тараса! Через свою любов до телевізорів і ледачого відпочинку Олег за короткий проміжок часу стає кращим продавцем! Але незабаром розуміє, що його покликання - це спорт, а не продажі.</p><p>Катя і Паша підозрюють, що Андрій збирається зробити їм сюрприз на весілля. Вони бояться цього, оскільки всі сюрпризи Андрія були жахливими. Катя з Пашею намагаються з'ясувати, що готує їм Андрій. Дізнавшись, що це, вони залишаються незадоволені.</p><p>Дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 37 онлайн</p>

З тренера з баскетболу до продавця техніки - Олег змінює роботу

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

З тренера з баскетболу до продавця техніки - Олег змінює роботу

У серіалі Коли ми вдома-3 серія 37 Насті набридло, що чоловік сидить без роботи і нічого не робить. Він нібито і шукає, але ніяк не може влаштуватися. Вона вирішила взяти ситуацію в свої руки і влаштувати його на роботу до сусіда Тараса! Через свою любов до телевізорів і ледачого відпочинку Олег за короткий проміжок часу стає кращим продавцем! Але незабаром розуміє, що його покликання - це спорт, а не продажі.

Катя і Паша підозрюють, що Андрій збирається зробити їм сюрприз на весілля. Вони бояться цього, оскільки всі сюрпризи Андрія були жахливими. Катя з Пашею намагаються з'ясувати, що готує їм Андрій. Дізнавшись, що це, вони залишаються незадоволені.

Дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 37 онлайн