Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як зганьбити близьких - Надія Матвіївна і Катя знають спосіб
<p>У серіалі Коли ми вдома-3. Нова історія серії 38 Надія Матвіївна настільки захопилася опікою над онуком, що однокласники вже почали висміювати хлопчика. Вона з ним ходить під руку в школу і стежить за кожним його пересуванням. Григорій картає Надію, що вона ганьбить Славіка перед його однолітками. У підсумку вона і сама це зрозуміла. Але Григорій з благих спонукань допомогти онуку і сам його ганьбить, та ще на всю школу.</p><p>Катя вирішила зробити сюрприз Паші, помістивши його фото на сітілайті біля роботи. Але у нього важлива і серйозна конференція на носі, а реклама підриває його авторитет. Він потай від Каті його псує. Але під час його виступу Катя примудряється зганьбити його ще більше.</p><p>Більше історій дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 онлайн серія 38.</p>

Як зганьбити близьких - Надія Матвіївна і Катя знають спосіб

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як зганьбити близьких - Надія Матвіївна і Катя знають спосіб

У серіалі Коли ми вдома-3. Нова історія серії 38 Надія Матвіївна настільки захопилася опікою над онуком, що однокласники вже почали висміювати хлопчика. Вона з ним ходить під руку в школу і стежить за кожним його пересуванням. Григорій картає Надію, що вона ганьбить Славіка перед його однолітками. У підсумку вона і сама це зрозуміла. Але Григорій з благих спонукань допомогти онуку і сам його ганьбить, та ще на всю школу.

Катя вирішила зробити сюрприз Паші, помістивши його фото на сітілайті біля роботи. Але у нього важлива і серйозна конференція на носі, а реклама підриває його авторитет. Він потай від Каті його псує. Але під час його виступу Катя примудряється зганьбити його ще більше.

Більше історій дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 онлайн серія 38.