Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Незвані гості: чому Бакулін не радий приїзду рідного брата?
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серії 39 у Бакуліних несподівані гості - приїхав молодший брат Григорія Івановича Геннадій. Оскільки Бакулін знає про брата все, він з недовірою поставився до такого неочікуваного візиту. Григорій вважає брата шахраєм і намагається з'ясувати справжню причину його приїзду.</p><p>Марина зрозуміла, що Андрій охолов до неї і перестав цінувати те, що вона робить для їх сім'ї. Вона вирішила привернути його увагу до себе, як до жінки, але безуспішно. Тому, розчарована, вирішила викликати у чоловіка ревнощі. Вона погоджується випити кави з чарівним хлопцем, який робить їй компліменти.</p><p>Чим закінчиться спроба Бакуліна вивести родича на чисту воду і як відреагував Андрій на нового залицяльника Марини - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 39.</p><p><br></p>

Незвані гості: чому Бакулін не радий приїзду рідного брата?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Незвані гості: чому Бакулін не радий приїзду рідного брата?

У серіалі Коли ми вдома-3 серії 39 у Бакуліних несподівані гості - приїхав молодший брат Григорія Івановича Геннадій. Оскільки Бакулін знає про брата все, він з недовірою поставився до такого неочікуваного візиту. Григорій вважає брата шахраєм і намагається з'ясувати справжню причину його приїзду.

Марина зрозуміла, що Андрій охолов до неї і перестав цінувати те, що вона робить для їх сім'ї. Вона вирішила привернути його увагу до себе, як до жінки, але безуспішно. Тому, розчарована, вирішила викликати у чоловіка ревнощі. Вона погоджується випити кави з чарівним хлопцем, який робить їй компліменти.

Чим закінчиться спроба Бакуліна вивести родича на чисту воду і як відреагував Андрій на нового залицяльника Марини - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 39.