Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Марафон Тараса - досягнення чи провал?
<p>У 40 серії Коли ми вдома-3 Нова історія встановлюється рекорд! Тарас Місюра вирішив представляти свою фірму "Технокрай" на 6-кілометровому забігу. Наталія Богданівна не в захваті, але це вибір сина! Вона робить все можливе, щоб він цього не сталося!</p><p>Олег, втомившись від пошуків роботи і відмов, вирішив згадати давнє захоплення і відродити групу «Музичне свавілля». Настя ж звичайно вважає цю затію помилкою і всіма силами намагається повернути йому колишню роботу.</p><p>Як пройшов марафон і чим займалися інші герої? Дивіться улюблений серіал Коли ми вдома. Нова історія - серія 40 онлайн.</p>

Марафон Тараса - досягнення чи провал?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Марафон Тараса - досягнення чи провал?

У 40 серії Коли ми вдома-3 Нова історія встановлюється рекорд! Тарас Місюра вирішив представляти свою фірму "Технокрай" на 6-кілометровому забігу. Наталія Богданівна не в захваті, але це вибір сина! Вона робить все можливе, щоб він цього не сталося!

Олег, втомившись від пошуків роботи і відмов, вирішив згадати давнє захоплення і відродити групу «Музичне свавілля». Настя ж звичайно вважає цю затію помилкою і всіма силами намагається повернути йому колишню роботу.

Як пройшов марафон і чим займалися інші герої? Дивіться улюблений серіал Коли ми вдома. Нова історія - серія 40 онлайн.