Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Пригоди онука Бакуліних Славіка - перше кохання
<p>Дивіться 41 серію Коли ми вдома-3 Нова історія! Онук Бакуліних Славко не хоче займатися навчанням. Бабуся Надія Матвіївна пішла на хитрість і запросила в гості Андрія. Поліцейський вплинув на хлопчика, і все повинно б піти добре, але результат виявився зворотним.</p><p>Григорій же відправив онука на репетиторство до Паші, щоб той підтягнув його. А гроші, які дала Надія на оплату, привласнив собі. Хлопчик тим часом закохався в дівчину Паші Катю.</p><p>Паша підозрює, що у Каті з'явився залицяльник, якого вона від нього приховує. Але хто ж це?</p><p>Дивіться нові пригоди героїв серіалу Коли ми вдома-3 серія 41 онлайн.</p>

Пригоди онука Бакуліних Славіка - перше кохання

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Пригоди онука Бакуліних Славіка - перше кохання

Дивіться 41 серію Коли ми вдома-3 Нова історія! Онук Бакуліних Славко не хоче займатися навчанням. Бабуся Надія Матвіївна пішла на хитрість і запросила в гості Андрія. Поліцейський вплинув на хлопчика, і все повинно б піти добре, але результат виявився зворотним.

Григорій же відправив онука на репетиторство до Паші, щоб той підтягнув його. А гроші, які дала Надія на оплату, привласнив собі. Хлопчик тим часом закохався в дівчину Паші Катю.

Паша підозрює, що у Каті з'явився залицяльник, якого вона від нього приховує. Але хто ж це?

Дивіться нові пригоди героїв серіалу Коли ми вдома-3 серія 41 онлайн.