Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Лотерейні квитки Бакуліна - хто отримає виграш?
<p>Григорій Іванович у Коли ми вдома-3 серія 43 купив лотерейні квитки. Оскільки гроші закінчилися, а за охорону гаража платити потрібно, він віддав Наталі Богданівні один з них. І диво, виграшним виявився саме її квиток! Григорій вимагає повернути йому виграш, але Місюри не погоджуються. У підсумку це призводить до сварки Наталі Богданівни і Надії.</p><p>Андрій затримує небезпечного злочинця! Поліцейського показали в новинах, після чого він став знаменитістю. Це призвело до похолодання стосунків з Мариною і вона навіть їде від нього. Незабаром Андрій зрозумів, як погано себе поводив.</p><p>А син Єрмакових вирішив влаштувати вечірку у себе вдома, адже батьки зібралися їхати до Львова. От тільки невдача - Олег і Настя посварилися і поїздка під питанням!</p><p>Які події відбувалися у інших сусідів будинку - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 43.</p>

Лотерейні квитки Бакуліна - хто отримає виграш?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Лотерейні квитки Бакуліна - хто отримає виграш?

Григорій Іванович у Коли ми вдома-3 серія 43 купив лотерейні квитки. Оскільки гроші закінчилися, а за охорону гаража платити потрібно, він віддав Наталі Богданівні один з них. І диво, виграшним виявився саме її квиток! Григорій вимагає повернути йому виграш, але Місюри не погоджуються. У підсумку це призводить до сварки Наталі Богданівни і Надії.

Андрій затримує небезпечного злочинця! Поліцейського показали в новинах, після чого він став знаменитістю. Це призвело до похолодання стосунків з Мариною і вона навіть їде від нього. Незабаром Андрій зрозумів, як погано себе поводив.

А син Єрмакових вирішив влаштувати вечірку у себе вдома, адже батьки зібралися їхати до Львова. От тільки невдача - Олег і Настя посварилися і поїздка під питанням!

Які події відбувалися у інших сусідів будинку - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 43.