Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Таємні пригоди Олега - у нього є коханка?
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серія 44 Олег Єрмаков після зустрічі з друзями прийшов засмученим. Спроби дружини-психолога допомогти чоловікові не увінчалися успіхом. Але раптово настрій Олега знову змінився - тепер він щасливий, життєрадісний і пропадає невідомо де. Це викликало неабияку підозру у дружини. Вона запідозрила зраду і стала стежити за ним. Винуватицею зміни настрою дійсно була жінка. Ось тільки як їй вдалося допомогти Олегу?</p><p>Андрій і Тарас дізнаються, що Оксана та Марина діляться їхнімми секретами одна з одною. Вони вирішують провчити дружин, розповідаючи неправдиві секрети. Але їхня брехня призводить до того, що всі сваряться.</p><p>Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 44.</p>

Таємні пригоди Олега - у нього є коханка?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Таємні пригоди Олега - у нього є коханка?

У серіалі Коли ми вдома-3 серія 44 Олег Єрмаков після зустрічі з друзями прийшов засмученим. Спроби дружини-психолога допомогти чоловікові не увінчалися успіхом. Але раптово настрій Олега знову змінився - тепер він щасливий, життєрадісний і пропадає невідомо де. Це викликало неабияку підозру у дружини. Вона запідозрила зраду і стала стежити за ним. Винуватицею зміни настрою дійсно була жінка. Ось тільки як їй вдалося допомогти Олегу?

Андрій і Тарас дізнаються, що Оксана та Марина діляться їхнімми секретами одна з одною. Вони вирішують провчити дружин, розповідаючи неправдиві секрети. Але їхня брехня призводить до того, що всі сваряться.

Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 44.