Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Небезпечний злочинець мстить Андрію Макаренку
<p>Дільничний Андрій Макаренко в серіалі Коли ми вдома-3 серії 51 5 років тому затримав небезпечного злочинця на прізвисько Беляш. На суді той пообіцяв помститися Андрію, і ось прийшов час розплати - Беляш вийшов на свободу.</p><p>А Наталя Богданівна вирішує повісити в під'їзді дошку з фотографією і підписом «Гордість під'їзду». Практично всі сусіди вступають в боротьбу за це звання. Кожен зі своєї причини. Хитрий план спрацював! Управдом вважає, що всі проявили ініціативу саме завдяки їй.</p><p>Якою буде помста і як Андрій впорається з цією ситуацією - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 51.</p>

Небезпечний злочинець мстить Андрію Макаренку

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Небезпечний злочинець мстить Андрію Макаренку

Дільничний Андрій Макаренко в серіалі Коли ми вдома-3 серії 51 5 років тому затримав небезпечного злочинця на прізвисько Беляш. На суді той пообіцяв помститися Андрію, і ось прийшов час розплати - Беляш вийшов на свободу.

А Наталя Богданівна вирішує повісити в під'їзді дошку з фотографією і підписом «Гордість під'їзду». Практично всі сусіди вступають в боротьбу за це звання. Кожен зі своєї причини. Хитрий план спрацював! Управдом вважає, що всі проявили ініціативу саме завдяки їй.

Якою буде помста і як Андрій впорається з цією ситуацією - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 51.