Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Катя і Паша економлять гроші - що з цього вийшло?
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серії 52 у Каті і Паші змагання - хто в родині краще вміє гроші економити. Переможець отримує всі гроші із загальної скарбнички на покупку подарунка. Чи зможе Катя прожити три дні на 300? А на чому економив Паша?</p><p>Григорій вважає, що Наталя Богданівна весь час жаліється на нього Надії. Він приймає рішення посварити дружину з її подругою - у нього це чудово виходить. Але виявляється, що Наталя Богданівна ніколи не жалілася на Григорія. Він відчуває свою провину і намагається помирити подруг.</p><p>Дивіться історії героїв в серіалі Коли ми вдома-3 серія 52 онлайн.</p>

Катя і Паша економлять гроші - що з цього вийшло?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Катя і Паша економлять гроші - що з цього вийшло?

У серіалі Коли ми вдома-3 серії 52 у Каті і Паші змагання - хто в родині краще вміє гроші економити. Переможець отримує всі гроші із загальної скарбнички на покупку подарунка. Чи зможе Катя прожити три дні на 300? А на чому економив Паша?

Григорій вважає, що Наталя Богданівна весь час жаліється на нього Надії. Він приймає рішення посварити дружину з її подругою - у нього це чудово виходить. Але виявляється, що Наталя Богданівна ніколи не жалілася на Григорія. Він відчуває свою провину і намагається помирити подруг.

Дивіться історії героїв в серіалі Коли ми вдома-3 серія 52 онлайн.