Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Григорій Бакулін і кавуни
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серія 56 Григорій Іванович вирішив провернути аферу: він купив вантажівку, повну списаних армійських кавунів і динь, щоб продавати в роздріб дорожче. Тільки ось як відреагує його дружина Надія Матвіївна на таку махінацію?</p><p>А ось зовсім скоро День поліції, який Андрій, як справжній поліцейський, планує відзначати зі своїми товаришами по службі на базі відпочинку. Марина не на жарт розпереживалася, адже минулого разу вони влаштували змагання з біатлону з табельною зброєю! Тому вона хоче їхати разом з ним, щоб все пройшло добре. Але ж у них є маленька дитина!</p><p>Детальніше історії сусідів дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 56.</p>

Григорій Бакулін і кавуни

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Григорій Бакулін і кавуни

У серіалі Коли ми вдома-3 серія 56 Григорій Іванович вирішив провернути аферу: він купив вантажівку, повну списаних армійських кавунів і динь, щоб продавати в роздріб дорожче. Тільки ось як відреагує його дружина Надія Матвіївна на таку махінацію?

А ось зовсім скоро День поліції, який Андрій, як справжній поліцейський, планує відзначати зі своїми товаришами по службі на базі відпочинку. Марина не на жарт розпереживалася, адже минулого разу вони влаштували змагання з біатлону з табельною зброєю! Тому вона хоче їхати разом з ним, щоб все пройшло добре. Але ж у них є маленька дитина!

Детальніше історії сусідів дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 56.