Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чи зможе вона його полюбити?
<p>У родині Місюр в серіалі Коли ми вдома-3 серія 57 подія - Наталія Богданівна зустріла чоловіка! Тарас з дитинства ріс без батька, він його навіть і не знав. Але Михайло зміг привернути його до себе, але Наталя поставилася до нього з прохолодою. Любов не прокинулася, але заради сина вона готова бути з Михайлом.</p><p>Тим часом у внука Бакуліних трапилася біда. У дворі якийсь хуліган відібрав у нього улюблену і досить дорогу річ - мобільний телефон. Славік розповів про це бабусі і вона, звичайно ж, хоче знайти і покарати кривдника. Але Григорій категорично проти!</p><p>Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 57.</p>

Чи зможе вона його полюбити?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чи зможе вона його полюбити?

У родині Місюр в серіалі Коли ми вдома-3 серія 57 подія - Наталія Богданівна зустріла чоловіка! Тарас з дитинства ріс без батька, він його навіть і не знав. Але Михайло зміг привернути його до себе, але Наталя поставилася до нього з прохолодою. Любов не прокинулася, але заради сина вона готова бути з Михайлом.

Тим часом у внука Бакуліних трапилася біда. У дворі якийсь хуліган відібрав у нього улюблену і досить дорогу річ - мобільний телефон. Славік розповів про це бабусі і вона, звичайно ж, хоче знайти і покарати кривдника. Але Григорій категорично проти!

Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 57.