Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Наталія Богданівна вирішила стати кращим керівником будинку в районі
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серія 58 Наталія Богданівна вирішила довести, що вона не тільки відмінний управитель свого будинку, але і заслуговує на звання кращого кербуда району! Але у неї є серйозний конкурент - кербуд сусіднього будинку. Битва почалася!</p><p>Григорій хизується перед Олегом, що в нього закохана відома співачка, але Олег не вірить. Вони закладаються на ящик пива. Починаючи доводити Олегу, що це правда, Григорій стикається з ревнощами Надії. Вона збільшується з кожним його дією заради ящика пива. В результаті Григорій обирає між співачкою та Надією, з ким йому бути.</p><p>На які хитрощі вона піде, щоб отримати це звання - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 58.</p><p><br></p>

Наталія Богданівна вирішила стати кращим керівником будинку в районі

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Наталія Богданівна вирішила стати кращим керівником будинку в районі

У серіалі Коли ми вдома-3 серія 58 Наталія Богданівна вирішила довести, що вона не тільки відмінний управитель свого будинку, але і заслуговує на звання кращого кербуда району! Але у неї є серйозний конкурент - кербуд сусіднього будинку. Битва почалася!

Григорій хизується перед Олегом, що в нього закохана відома співачка, але Олег не вірить. Вони закладаються на ящик пива. Починаючи доводити Олегу, що це правда, Григорій стикається з ревнощами Надії. Вона збільшується з кожним його дією заради ящика пива. В результаті Григорій обирає між співачкою та Надією, з ким йому бути.

На які хитрощі вона піде, щоб отримати це звання - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 58.