Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як Наталя Богданівна лікувала Бакуліну амнезію
<p>Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 59. У Григорія Бакуліна - повна амнезія. Через травму голови після падіння з груші він втратив пам'ять і тепер весь під'їзд намагається допомогти йому згадати хоч що-небудь.</p><p>І тут на допомогу приходить Наталія Богданівна! Вона згадує один незаперечний факт з життя Бакуліна. Адже він постійно всіх обманює! Жодного дня не минає без брехні і хитрощів. Вона почала сумніватися в правдивості амнезії старого. Та й доктор якимось підозрілим тепер здається. Богданівна переконує інших, і тут починається операція під назвою «Виведи брехуна на чисту воду». Чи дійсно Григорій Іванович втратив пам'ять?</p><p>Дивіться серіал Коли ми вдома-3 серія 59 онлайн.</p>

Як Наталя Богданівна лікувала Бакуліну амнезію

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як Наталя Богданівна лікувала Бакуліну амнезію

Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 59. У Григорія Бакуліна - повна амнезія. Через травму голови після падіння з груші він втратив пам'ять і тепер весь під'їзд намагається допомогти йому згадати хоч що-небудь.

І тут на допомогу приходить Наталія Богданівна! Вона згадує один незаперечний факт з життя Бакуліна. Адже він постійно всіх обманює! Жодного дня не минає без брехні і хитрощів. Вона почала сумніватися в правдивості амнезії старого. Та й доктор якимось підозрілим тепер здається. Богданівна переконує інших, і тут починається операція під назвою «Виведи брехуна на чисту воду». Чи дійсно Григорій Іванович втратив пам'ять?

Дивіться серіал Коли ми вдома-3 серія 59 онлайн.