Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Друг пізнається в біді - хто виявився справжнім другом Андрія Макаренка?
<p>Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 60. На роботі над Тарасом Місюрою стали жартувати співробітники. А коли про це дізналася Надія Богданівна, то, як турботлива мати, вирішила втрутитися. Як відновити свою репутацію?</p><p>Над дружбою Тараса і Андрія нависла загроза. З'явився давній знайомий Андрія, який був його кумиром. У підсумку він став більше часу проводити з ним, а не з Тарасом. Звичайно ж той образився, але коли з Андрієм трапляється біда, першим приходить на допомогу. Незабаром Макаренко розуміє, хто з них справжній друг.</p><p>Чи зможе Тарас відновити свою репутацію на роботі і чим закінчиться історія з давнім другом Андрія - дивіться серіал Коли ми вдома-3 серія 60.</p>

Друг пізнається в біді - хто виявився справжнім другом Андрія Макаренка?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Друг пізнається в біді - хто виявився справжнім другом Андрія Макаренка?

Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 60. На роботі над Тарасом Місюрою стали жартувати співробітники. А коли про це дізналася Надія Богданівна, то, як турботлива мати, вирішила втрутитися. Як відновити свою репутацію?

Над дружбою Тараса і Андрія нависла загроза. З'явився давній знайомий Андрія, який був його кумиром. У підсумку він став більше часу проводити з ним, а не з Тарасом. Звичайно ж той образився, але коли з Андрієм трапляється біда, першим приходить на допомогу. Незабаром Макаренко розуміє, хто з них справжній друг.

Чи зможе Тарас відновити свою репутацію на роботі і чим закінчиться історія з давнім другом Андрія - дивіться серіал Коли ми вдома-3 серія 60.