Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Бакулін тренується стати тамадою на весіллі Каті та Паші
<p>Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 61. Катя і Паша продовжують готуватися до весілля - їм потрібно вибрати ведучого заходу. Той, який сподобався Каті, коштує шалених грошей, тому Паша вирішив шукати компроміс.</p><p>Григорій же, дізнавшись, скільки заробляють ведучі, вирішив запропонувати свої послуги Паші і Каті. Кого ж в підсумку вибере пара?</p><p>Андрій забрехався про свої подвиги перед Тарасом і Оксаною. І вони вирішили перевірити, чи дійсно він такий хоробрий, як про себе говорить. Місюри запропонували йому стрибнути з парашутом. Як відреагував на це Андрій?</p><p>Чи зможе Катя і Паша прийти до спільної думки в виборі тамади і зробив стрибок Андрій-дивіться в Колі ми вдома-3 серія 61.</p>

Бакулін тренується стати тамадою на весіллі Каті та Паші

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Бакулін тренується стати тамадою на весіллі Каті та Паші

Нові історії в Коли ми вдома-3 серія 61. Катя і Паша продовжують готуватися до весілля - їм потрібно вибрати ведучого заходу. Той, який сподобався Каті, коштує шалених грошей, тому Паша вирішив шукати компроміс.

Григорій же, дізнавшись, скільки заробляють ведучі, вирішив запропонувати свої послуги Паші і Каті. Кого ж в підсумку вибере пара?

Андрій забрехався про свої подвиги перед Тарасом і Оксаною. І вони вирішили перевірити, чи дійсно він такий хоробрий, як про себе говорить. Місюри запропонували йому стрибнути з парашутом. Як відреагував на це Андрій?

Чи зможе Катя і Паша прийти до спільної думки в виборі тамади і зробив стрибок Андрій-дивіться в Колі ми вдома-3 серія 61.