Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Паша з тестем йдуть на риболовлю - чи спрацює план Каті?
<p>У Коли ми вдома-3 серії 64 Катя вирішила, що оскільки вона виходить заміж за Пашу, то йому потрібно налагодити стосунки з її батьком. Ідеальним приводом для цього стане спільний похід на риболовлю. Однак дії Паші призводять до великого непорозуміння. Батько думає, що Паша, як і колишній хлопець Каті, хоче відібрати у нього бізнес.</p><p> Андрій вирішив похвалитися, що купив подарунок для Тараса. Він збрехав, що замовив йому ігровий джойстик, який той так хотів. Але коли Андрій дійсно став шукати подарунок, виявилося, що купити його не так вже й просто.</p><p>Як Паша і майбутній тесть провели час і що з цього вийшло - дивіться 64 серію Коли ми вдома. Нова історія.</p>

Паша з тестем йдуть на риболовлю - чи спрацює план Каті?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Паша з тестем йдуть на риболовлю - чи спрацює план Каті?

У Коли ми вдома-3 серії 64 Катя вирішила, що оскільки вона виходить заміж за Пашу, то йому потрібно налагодити стосунки з її батьком. Ідеальним приводом для цього стане спільний похід на риболовлю. Однак дії Паші призводять до великого непорозуміння. Батько думає, що Паша, як і колишній хлопець Каті, хоче відібрати у нього бізнес.

 Андрій вирішив похвалитися, що купив подарунок для Тараса. Він збрехав, що замовив йому ігровий джойстик, який той так хотів. Але коли Андрій дійсно став шукати подарунок, виявилося, що купити його не так вже й просто.

Як Паша і майбутній тесть провели час і що з цього вийшло - дивіться 64 серію Коли ми вдома. Нова історія.