Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Марина і Андрій перевиховують малолітнього злочинця
<p>У 65 серії Коли ми вдома-3 в поліцейському відділенні, де працює Андрій Макаренко, з'явилася нова програма по перевихованню важких підлітків. Згідно програми, кожному співробітнику поліції видають по одному малолітньому злочинцю на перевиховання. Андрій незадоволений, а Марина навіть зраділа. Вона вважає, що вони в змозі подати хороший приклад і допомогти у перевихованні. Хто ж з дітей, які стоять на обліку, дістався родині Макаренко?</p><p>Григорій Бакулін і Олег Єрмаков не можуть поділити паркомісце, яке звільнилося після переїзду сусіда. Вирішити проблему вони зібралися на гонках!</p><p>Чим закінчився стритрейсинг автомобілістів і кому дісталося місце на парковці - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 65.</p>

Марина і Андрій перевиховують малолітнього злочинця

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Марина і Андрій перевиховують малолітнього злочинця

У 65 серії Коли ми вдома-3 в поліцейському відділенні, де працює Андрій Макаренко, з'явилася нова програма по перевихованню важких підлітків. Згідно програми, кожному співробітнику поліції видають по одному малолітньому злочинцю на перевиховання. Андрій незадоволений, а Марина навіть зраділа. Вона вважає, що вони в змозі подати хороший приклад і допомогти у перевихованні. Хто ж з дітей, які стоять на обліку, дістався родині Макаренко?

Григорій Бакулін і Олег Єрмаков не можуть поділити паркомісце, яке звільнилося після переїзду сусіда. Вирішити проблему вони зібралися на гонках!

Чим закінчився стритрейсинг автомобілістів і кому дісталося місце на парковці - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 65.