Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Бакулін і фонтани - чому Надія Матвіївна влаштувала за ним стеження?
<p>У 66 серії нова історія героїв серіалу Коли ми вдома-3. Григорій Іванович захопився збиранням дріб'язку в міських фонтанах, що не на жарт розлютило Надію Матвіївну. Адже це ганьба на весь район! Вона йому поставила жорсткі умови і встановила таємне стеження.</p><p>А Катя вирішила, щоб cстосунки стали міцнішими, потрібно утриматися від сексу до весілля. Вона заявила Паші, що відтепер у них сексу не буде. Звичайно ж він проти і всіма силами намагається повернути прихильність Каті. Але виходить тільки гірше.</p><p>Чи зміг Григорій викрутитися і що відбувалося з іншими сусідами - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 66.</p>

Бакулін і фонтани - чому Надія Матвіївна влаштувала за ним стеження?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3-4
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Бакулін і фонтани - чому Надія Матвіївна влаштувала за ним стеження?

У 66 серії нова історія героїв серіалу Коли ми вдома-3. Григорій Іванович захопився збиранням дріб'язку в міських фонтанах, що не на жарт розлютило Надію Матвіївну. Адже це ганьба на весь район! Вона йому поставила жорсткі умови і встановила таємне стеження.

А Катя вирішила, щоб cстосунки стали міцнішими, потрібно утриматися від сексу до весілля. Вона заявила Паші, що відтепер у них сексу не буде. Звичайно ж він проти і всіма силами намагається повернути прихильність Каті. Але виходить тільки гірше.

Чи зміг Григорій викрутитися і що відбувалося з іншими сусідами - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 66.