Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дитячий садок і школа: Макаренки і Ермакови турбуються про безпеку дітей
<p>У серіалі Коли ми вдома-3 серія 67 синові Макаренко Льоші вже пора йти в садить, ось тільки Марина ніяк не може відпустити. Андрій намагається відмовити її вічно перебувати з сином. Він забороняє Марині сидіти в садку ... Чи зміг Андрій переконати дружину в безпеці дитячого садка?</p><p>А син Єрмакових прийшов додому з синцем. Настя вирішує розібратися, в чому справа. Вона вважає, що Діму хтось ображає в школі. В процесі розслідування Насті до них приходить дівчина. Діма зізнається, що саме вона його побила.</p><p>Дивіться онлайн 67 серію серіалу Коли ми вдома-3.</p>

Дитячий садок і школа: Макаренки і Ермакови турбуються про безпеку дітей

Всі серії | Сезон 3-4

Дитячий садок і школа: Макаренки і Ермакови турбуються про безпеку дітей

У серіалі Коли ми вдома-3 серія 67 синові Макаренко Льоші вже пора йти в садить, ось тільки Марина ніяк не може відпустити. Андрій намагається відмовити її вічно перебувати з сином. Він забороняє Марині сидіти в садку ... Чи зміг Андрій переконати дружину в безпеці дитячого садка?

А син Єрмакових прийшов додому з синцем. Настя вирішує розібратися, в чому справа. Вона вважає, що Діму хтось ображає в школі. В процесі розслідування Насті до них приходить дівчина. Діма зізнається, що саме вона його побила.

Дивіться онлайн 67 серію серіалу Коли ми вдома-3.