Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Весілля або в'язниця - як пройшов день одруження Каті і Паші?
<p>У Коли ми вдома-3 серія 69 настав найважливіший день в житті будь-якої дівчини, а особливо Каті Мельникової - день весілля. Ось тільки з самого ранку все пішло не за планом. Паша намагається все виправити, але робить тільки гірше. У підсумку він потрапляє в поліцію... Катя в спробах його звільнити теж потрапляє до нього за компанію.</p><p>У Оксани сутички. Тарас обурений тим, що Наталя Богданівна повністю затьмарила його в допомоги Оксані. Намагаючись бути корисним, Тарас намагається допомогти Оксані, але також догоджає за ґрати.</p><p>Чи зможе Паша виправити ситуацію і як наші герої прожили цей день - дивіться серію Коли ми вдома Нова історія 3 сезон.</p>

Весілля або в'язниця - як пройшов день одруження Каті і Паші?

Всі серії | Сезон 3-4

Весілля або в'язниця - як пройшов день одруження Каті і Паші?

У Коли ми вдома-3 серія 69 настав найважливіший день в житті будь-якої дівчини, а особливо Каті Мельникової - день весілля. Ось тільки з самого ранку все пішло не за планом. Паша намагається все виправити, але робить тільки гірше. У підсумку він потрапляє в поліцію... Катя в спробах його звільнити теж потрапляє до нього за компанію.

У Оксани сутички. Тарас обурений тим, що Наталя Богданівна повністю затьмарила його в допомоги Оксані. Намагаючись бути корисним, Тарас намагається допомогти Оксані, але також догоджає за ґрати.

Чи зможе Паша виправити ситуацію і як наші герої прожили цей день - дивіться серію Коли ми вдома Нова історія 3 сезон.