Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У переддень Нового року всі бажання збуваються!
<p>У 71 серії серіалу Коли ми вдома-3 переддень нового року! У новорічний вечір онукові Бакуліних Славіку зустрівся на вулиці Дід Мороз, який виконав його бажання. Хлопчик загадав, щоб у всіх збулися їхні бажання. Але в сім'ях в цей момент твориться традиційна передноворічна метушня: всі бігають, готуються, сваряться. В результаті збуваються саме ті бажання, які зопалу прозвучали в сварках.</p><p>Надія Матвіївна побажала, щоб Григорій припинив обманювати, а Марина - щоб Андрій побував на її місці і нарешті відчув, як це жити з ним. А Насті захотілося, щоб Олег звернув на неї увагу як на жінку і перестав бути занудою.</p><p>Як пройшов передноворічний віяло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 онлайн.</p>

У переддень Нового року всі бажання збуваються!

Всі серії | Сезон 3-4

У переддень Нового року всі бажання збуваються!

У 71 серії серіалу Коли ми вдома-3 переддень нового року! У новорічний вечір онукові Бакуліних Славіку зустрівся на вулиці Дід Мороз, який виконав його бажання. Хлопчик загадав, щоб у всіх збулися їхні бажання. Але в сім'ях в цей момент твориться традиційна передноворічна метушня: всі бігають, готуються, сваряться. В результаті збуваються саме ті бажання, які зопалу прозвучали в сварках.

Надія Матвіївна побажала, щоб Григорій припинив обманювати, а Марина - щоб Андрій побував на її місці і нарешті відчув, як це жити з ним. А Насті захотілося, щоб Олег звернув на неї увагу як на жінку і перестав бути занудою.

Як пройшов передноворічний віяло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 онлайн.