Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Квартирне питання - хто з сусідів залишиться жити в будинку?
<p>Для Каті в серіалі Коли ми вдома-3 серії 9 наймана квартира стала рідною домівкою, а сусіди - сім'єю. Тому новина про підвищення плати за оренду її не збентежила. Дівчина не згодна з пропозицією свого хлопця переїхати в іншу квартиру і вирішила сама залагодити це питання. А ось Оксана з Наталією Богданівною сильно посварилися. Сварка прийняла настільки неприємний оборот, що Оксана з Тарасом вирішили з'їхати від мами. Ось тільки куди?</p><p>У Олега з Настею інша історія. Він дізнався, що Настя описує його недоліки в своїй статті. І ось удача - ця ж стаття зайняла призове місце на конкурсі і її готують до публікації! Олег робить все, щоб цьому запобігти.</p><p>Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 9.</p>

Квартирне питання - хто з сусідів залишиться жити в будинку?

Всі серії | Сезон 3-4

Квартирне питання - хто з сусідів залишиться жити в будинку?

Для Каті в серіалі Коли ми вдома-3 серії 9 наймана квартира стала рідною домівкою, а сусіди - сім'єю. Тому новина про підвищення плати за оренду її не збентежила. Дівчина не згодна з пропозицією свого хлопця переїхати в іншу квартиру і вирішила сама залагодити це питання. А ось Оксана з Наталією Богданівною сильно посварилися. Сварка прийняла настільки неприємний оборот, що Оксана з Тарасом вирішили з'їхати від мами. Ось тільки куди?

У Олега з Настею інша історія. Він дізнався, що Настя описує його недоліки в своїй статті. І ось удача - ця ж стаття зайняла призове місце на конкурсі і її готують до публікації! Олег робить все, щоб цьому запобігти.

Що з цього вийшло - дивіться в серіалі Коли ми вдома-3 серія 9.