Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наталія Богданівна вийшла на стежку війни
<p>Андрій переживає, що він - поганий поліцейський. Щоб розкрити злочин, він готовий пожертвувати власним здоров'ям.</p><p><strong>Герой серіалу </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон </strong></a><strong>Андрій Макаренко переживає через низку пограбувань.</strong> Злочинці вже обікрали шість квартир, а він все ще ані на йоту не наблизився до розгадки. Андрій звернувся за допомогою до мікробіолога Паші, сподіваючись, що наука допоможе йому розкрити злочин. Паша не зміг допомогти поліцейському, але випадково подав йому ідею. Макаренко побачив пацюка, який не спав два дні, але знайшов свої улюблені ласощі. Тоді йому до голови прийшла несподівана думка... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 1, яким нетрадиційним способом поліцейський вирішив розслідувати цей злочин.</p><p><strong>Наталія Богданівна вийшла на стежку війни.</strong></p><p>З самого початку сезону Коли ми вдома 2018 мама Тараса показала характер у всій красі. А приводом для конфлікту став звичайний сир, яким її почастувала невістка. Адже Наталія Богданівна чудово знає, хто його продав. Тепер вона не заспокоїться, поки не вижене свого найлютішого ворога Ніну з ринку. Наталія Богданівна придумала підступний план, щоб її підставити. Що ж такого поганого зробила мамі Тараса нещасна продавщиця сиру? Чи це такий складний вид жіночої дружби? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 серія 1, як Наталя Богданівна пускається у всі тяжкі заради помсти.</p><p><strong>У сім'ї Олега і Насті Єрмакових в Колі ми вдома 1 серія теж назрів неабиякий конфлікт.</strong></p><p>Все почалося з того, що Настя вирішила поставити на чільне місце свої нагороди, отримані на різних конференціях. Для цього їй довелося трішки посунути кубки чоловіка. Олегу страшенно не сподобалася ідея дружини, адже він свої нагороди заслуговував «потом і кров'ю»! Він вважає, що для роботи психологом особливих старань не треба - читай собі розумні книги і підставляй дружнє плече. Щоб довести свою правоту, Олег вирішує провести сеанс для однієї із клієнток дружини... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 1, до чого призведе його самовпевненість.</p>

Наталія Богданівна вийшла на стежку війни

Всі серії | Сезон 5

Наталія Богданівна вийшла на стежку війни

Андрій переживає, що він - поганий поліцейський. Щоб розкрити злочин, він готовий пожертвувати власним здоров'ям.

Герой серіалу Коли ми вдома 5 сезон Андрій Макаренко переживає через низку пограбувань. Злочинці вже обікрали шість квартир, а він все ще ані на йоту не наблизився до розгадки. Андрій звернувся за допомогою до мікробіолога Паші, сподіваючись, що наука допоможе йому розкрити злочин. Паша не зміг допомогти поліцейському, але випадково подав йому ідею. Макаренко побачив пацюка, який не спав два дні, але знайшов свої улюблені ласощі. Тоді йому до голови прийшла несподівана думка... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 1, яким нетрадиційним способом поліцейський вирішив розслідувати цей злочин.

Наталія Богданівна вийшла на стежку війни.

З самого початку сезону Коли ми вдома 2018 мама Тараса показала характер у всій красі. А приводом для конфлікту став звичайний сир, яким її почастувала невістка. Адже Наталія Богданівна чудово знає, хто його продав. Тепер вона не заспокоїться, поки не вижене свого найлютішого ворога Ніну з ринку. Наталія Богданівна придумала підступний план, щоб її підставити. Що ж такого поганого зробила мамі Тараса нещасна продавщиця сиру? Чи це такий складний вид жіночої дружби? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 серія 1, як Наталя Богданівна пускається у всі тяжкі заради помсти.

У сім'ї Олега і Насті Єрмакових в Колі ми вдома 1 серія теж назрів неабиякий конфлікт.

Все почалося з того, що Настя вирішила поставити на чільне місце свої нагороди, отримані на різних конференціях. Для цього їй довелося трішки посунути кубки чоловіка. Олегу страшенно не сподобалася ідея дружини, адже він свої нагороди заслуговував «потом і кров'ю»! Він вважає, що для роботи психологом особливих старань не треба - читай собі розумні книги і підставляй дружнє плече. Щоб довести свою правоту, Олег вирішує провести сеанс для однієї із клієнток дружини... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 1, до чого призведе його самовпевненість.