Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва за гаражі
<p>У Каті з'явився новий привід для ревнощів. Вона дізналася, що Паша цілий день проводить у компанії молоденьких дівчаток.</p><p>Героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 10 Катя вважає, що Паша спокійно може вчити аспірантів, але точно не привабливих дівчат. Адже для студенток її Пірожуля - це справжня знахідка!</p><p><strong>Катя вирішила провернути майже шпигунську операцію: вона пішла на лекцію чоловіка разом з іншими аспірантками.</strong> Там вона дізналася, що турбуватися їй потрібно зовсім не про те, що її дорогоцінного Пашу хтось може увести. Дивіться у комедії Коли ми вдома 10 серія, що насправді думають студентки про Пірожулю.</p><p>Наталія Богданівна у Коли ми вдома 2018 орендувала гараж, що страшно розлютило Григорія Бакуліна.</p><p><strong>Григорій вважає, що гараж - це місце виключно для чоловіків, і Наталі там робити нічого.</strong> Будучи управдомом, вона весь час говорить Гриші, що він може робити, а що ні. Тепер настала його черга мститися... Протистояння Бакуліна і Наталії Богданівни триває в комедії Колі ми вдома 5 сезон!</p><p>Але найактивніша бабуся серіалу Коли ми вдома не здається. Вона вирішила взяти справу у свої руки і навести в гаражах порядок. Заодно Наталія Богданівна завела собі кілька нових друзів. Чим закінчиться битва за гаражі, дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 10.</p><p><strong>Олег Єрмаков побився об заклад зі своїм колегою Аркадієм.</strong></p><p>Молодий і підтягнутий Аркадій постійно веде клієнток у Олега. Тому обидва фітнес-тренера вирішили влаштувати невелике змагання: у кого до кінця тижня буде більше жіночих абонементів, той і виграв. Дивіться онлайн Коли ми вдома 5 сезон серія 10, щоб дізнатися переможця.</p><p>А ще Олег дізнався страшну таємницю Аркадія...</p><p>Битва за гаражі і за жіночу увагу, ревнощі та гордість - все це чекає вас в улюбленої комедії Коли ми вдома 5 сезон.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-9" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 9</a></p>

Битва за гаражі

Всі серії | Сезон 5

Битва за гаражі

У Каті з'явився новий привід для ревнощів. Вона дізналася, що Паша цілий день проводить у компанії молоденьких дівчаток.

Героїня серіалу Коли ми вдома 5 сезон серія 10 Катя вважає, що Паша спокійно може вчити аспірантів, але точно не привабливих дівчат. Адже для студенток її Пірожуля - це справжня знахідка!

Катя вирішила провернути майже шпигунську операцію: вона пішла на лекцію чоловіка разом з іншими аспірантками. Там вона дізналася, що турбуватися їй потрібно зовсім не про те, що її дорогоцінного Пашу хтось може увести. Дивіться у комедії Коли ми вдома 10 серія, що насправді думають студентки про Пірожулю.

Наталія Богданівна у Коли ми вдома 2018 орендувала гараж, що страшно розлютило Григорія Бакуліна.

Григорій вважає, що гараж - це місце виключно для чоловіків, і Наталі там робити нічого. Будучи управдомом, вона весь час говорить Гриші, що він може робити, а що ні. Тепер настала його черга мститися... Протистояння Бакуліна і Наталії Богданівни триває в комедії Колі ми вдома 5 сезон!

Але найактивніша бабуся серіалу Коли ми вдома не здається. Вона вирішила взяти справу у свої руки і навести в гаражах порядок. Заодно Наталія Богданівна завела собі кілька нових друзів. Чим закінчиться битва за гаражі, дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 10.

Олег Єрмаков побився об заклад зі своїм колегою Аркадієм.

Молодий і підтягнутий Аркадій постійно веде клієнток у Олега. Тому обидва фітнес-тренера вирішили влаштувати невелике змагання: у кого до кінця тижня буде більше жіночих абонементів, той і виграв. Дивіться онлайн Коли ми вдома 5 сезон серія 10, щоб дізнатися переможця.

А ще Олег дізнався страшну таємницю Аркадія...

Битва за гаражі і за жіночу увагу, ревнощі та гордість - все це чекає вас в улюбленої комедії Коли ми вдома 5 сезон.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 9